Jak "polska Barbie" wyglądała przed operacjami? Wyciekło zdjęcie, ale trudno uwierzyć, że to naprawdę ona

Anella, czyli "polska Barbie" zyskała popularność dzięki operacjom plastycznym, które zmieniły jej twarz i ciało. A zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądała przed nimi?

"Polska Barbie" zapewnia, że jej wygląd jest niemal całkiem naturalny, bowiem poddała się tylko dwóm operacjom (nosa i biustu), a wszystko inne to tylko drobne kosmetyczne zabiegi (tak drobne, że coraz trudniej zrozumieć co mówi). Obecnie wygląda tak:

Polska BarbiePolska Barbie Instagram.com/ anella_an_

A według serwisu "Vogule Poland", który dostał poniższe zdjęcie od swoich czytelników, kiedyś wyglądała TAK:

Polska Barbie przed operacjamiPolska Barbie przed operacjami Screen z Vogulepoland.net

Kontaktowaliśmy się z z "polską Barbie", jednak nie otrzymaliśmy potwierdzenia, czy powyższe zdjęcie faktycznie przedstawia ją przed laty. Widzicie podobieństwo?

 

Ciekawe, czy po publikacji zdjęcia z przeszłości Anella nadal będzie utrzymywać, że jeśli chodzi o zdrowy rozsądek - to jej go nie brakuje...

Zdrowy rozsądek w głowie jest. Nie przegnę na pewno. W mojej własnej ocenie uważam, że usta są OK, piersi są OK, komu mają się podobać, temu się podobają. Kto mnie zna, jakim jestem w środku człowiekiem, to wie, co potrafię zrobić dla kogoś. Jak ktoś mnie ma polubić, to polubi mnie za to, jaka jestem - mówiła polska Barbie w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

ZI