UPS! Dziennikarka o krok od wpadki. Seksowne rozcięcie odsłoniło nie tylko nogi

Klaudia Wiśniowska, dziennikarka Superstacji, pojawiła się na niedzielnej gali Miss Polski 2017. Z tej okazji wybrała sukienkę głębokim rozcięciem, która odsłoniła jej pośladki.

Klaudia Wiśniowska po raz kolejny udowodniła, że nie boi się odważnych kreacji. Na niedzielnej gali Miss Polski 2017 pojawiła się w długiej, czerwonej sukni z mocnym rozcięciem. Kiedy celebrytka stała na ściance, wszystko było w porządku. Ale kiedy zaczęła pozować i chciała pokazać nogę, kreacja wymknęła jej się spod kontroli. Wiśniowska odsłoniła prawy pośladek, co na pewno przypadło do gustu adoratorom jej wdzięków.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

To nie pierwszy raz, kiedy celebrytka pokazała się w odważnej wersji na czerwonym dywanie. Pod koniec października pojawiła się na pokazie Doroty Goldpoint w długiej, czarnej kreacji z odkrytymi plecami. Sukienka wyglądała tak, jakby miała zsunąć się z jej ramion. Pikanterii dodawał fakt, że nie założyła biustonosza.

Jak widać, dziennikarka jest dumna ze swojego ciała. Nie wiadomo jednak, czy celowo dobiera kreacje, którymi prowokuje, czy po prostu nie jest świadoma, że dany krój może przy pewnych pozach odsłonić za dużo.

Ciekawe, czym zaskoczy następnym razem. Jak Wam się podoba?

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Klaudia Wiśniowska na gali Miss Polski. Czerwona suknia odsłoniła za dużo
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 8 razy 4

  No coz, jedni maja do pokazania klase, inni dupe.

 • Gość: as

  Oceniono 8 razy 4

  Widać, że świeża celebrytka bo sobie jeszcze nochala nie zoperowała. Nieprzypadkowo wystawia dupe, szuka sponspra na ten zabieg.

 • Gość: prym-prym

  Oceniono 6 razy 2

  jaka znana dziennikarka? jaka celebrytka? dziewczyna dostała się na salony swoimi umiejętnościami... oralnymi! jeszcze kilka lat tamu balowała na Warszawskich Bielanach chlejąc wódę z butelki, paląc jointy i odbijając facetów innym kobietom!

 • Gość: 4m5marek

  Oceniono 2 razy 0

  ale bobra nie pokazała to się nie liczy

 • Gość: hallo

  Oceniono 2 razy 0

  Dupe ma mało dupnom

 • Beata Osińska

  Oceniono 1 raz -1

  Kompletnie nie kojarzę tej pani, cholera ignorantka niedouczona ze mnie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX