UPS! Dziennikarka o krok od wpadki. Seksowne rozcięcie odsłoniło nie tylko nogi

Klaudia Wiśniowska, dziennikarka Superstacji, pojawiła się na niedzielnej gali Miss Polski 2017. Z tej okazji wybrała sukienkę głębokim rozcięciem, która odsłoniła jej pośladki.

Klaudia Wiśniowska po raz kolejny udowodniła, że nie boi się odważnych kreacji. Na niedzielnej gali Miss Polski 2017 pojawiła się w długiej, czerwonej sukni z mocnym rozcięciem. Kiedy celebrytka stała na ściance, wszystko było w porządku. Ale kiedy zaczęła pozować i chciała pokazać nogę, kreacja wymknęła jej się spod kontroli. Wiśniowska odsłoniła prawy pośladek, co na pewno przypadło do gustu adoratorom jej wdzięków.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

To nie pierwszy raz, kiedy celebrytka pokazała się w odważnej wersji na czerwonym dywanie. Pod koniec października pojawiła się na pokazie Doroty Goldpoint w długiej, czarnej kreacji z odkrytymi plecami. Sukienka wyglądała tak, jakby miała zsunąć się z jej ramion. Pikanterii dodawał fakt, że nie założyła biustonosza.

Jak widać, dziennikarka jest dumna ze swojego ciała. Nie wiadomo jednak, czy celowo dobiera kreacje, którymi prowokuje, czy po prostu nie jest świadoma, że dany krój może przy pewnych pozach odsłonić za dużo.

Ciekawe, czym zaskoczy następnym razem. Jak Wam się podoba?

AW

Więcej o: