Natalka z "M jak miłość" wychodzi za mąż. Piękna suknia i wzruszające słowa Basi o Lucjanie [DUŻO ZDJĘĆ]

Natalka Mostowiak po wielu przejściach w końcu powie "tak" swojemu ukochanemu Frankowi. Zobaczcie, jak będzie wyglądać ceremonia ślubna adoptowanej córki Marka Mostowiaka.

Związek Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) w "M jak miłość" pełen był dramatycznych przejść. W końcu jednak para powie sobie sakramentalne "tak".

Kiedyś twoja babcia powiedziała, że ty też znalazłaś swojego Lucjana. Takie porównanie to dla mnie zaszczyt, ale niełatwo mu sprostać. Żyć tak, żeby zawsze móc spojrzeć sobie w twarz. I najważniejsze: żeby kochać tych, którzy na to zasługują. Dlatego tu, w obecności babci, jeszcze raz chcę cię poprosić, żebyś została moją żoną. Jeszcze dziś wieczorem! - oświadczy się Franek.

Odcinek ze ślubem Natalki i Franka zostanie wyemitowany w TVP2, w poniedziałek o 20:40, jednak już teraz zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z ceremonii w Grabinie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Franek ślub organizował w tajemnicy. Do Grabiny sprowadził piękną koronkową suknię ślubną, którą dopełnił wyjątkowy dodatek - welon od przyszłej teściowej.

Z pokolenia na pokolenie, od matki do córki, czyli wszystko się zgadza! Nigdy nie miałam córki, ale teraz mam ciebie. Może kiedyś, jeśli Hania będzie chciała za wiele, wiele lat przekażesz jej ten welon? A tymczasem… wierzę, jestem pewna, że przyniesie ci szczęście - powie Natalce matka Franka.
Ja już jestem szczęśliwa... Najszczęśliwsza! - odpowie Natalka.

Natalka i matka FrankaNatalka i matka Franka MTL Maxfilm

Pannę młodą przygotuje do ślubu Barbara (Teresa Lipowska). Jednak tuż przed uroczystością dziewczyna nagle zacznie się wahać.

Dziadek odszedł tak niedawno… Czy ten nasz ślub… teraz, zaraz. Czy to nie sprawi ci przykrości? Jedno twoje słowo i… - zwierzy się Natalka babci.
Wiesz, co by dziadek ci powiedział? Że nie ma lepszego momentu… Że właśnie teraz musicie, powinniście być szczęśliwi, że nie ma na co czekać! I ja też tak uważam - odpowie Barbara. - Mam nadzieję, kochanie, że będziesz tak szczęśliwa, jak ja z twoim dziadkiem…

Marcjanna Lelek, Barbara Lipowska, Kacper KuszewskiMarcjanna Lelek, Barbara Lipowska, Kacper Kuszewski MTL Maxfilm

Gdy młodzi złożą małżeńską przysięgę, w siedlisku odbędzie się kameralne wesele. Pierwszy toast wygłosi oczywiście Marek (Kacper Kuszewski).

Nasz tato, dziadek… oprócz dobrych, najlepszych wspomnień o sobie, zostawił nam wiarę i przekonanie, że rodzina jest najważniejsza. Rodzina i miłość… I chciałbym dziś te słowa zadedykować młodej parze. Myślę, jestem pewien, że ojciec jest tu teraz z nami, uśmiecha się pod nosem i szykuje jakiś mocny żarcik!

Będziecie oglądać?

Więcej o: