"Taniec z gwiazdami". Pojawiło się pierwsze nazwisko nowej edycji. Ale ona ma figurę!

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" powróci na ekrany wiosną 2018. W mediach pojawiają się już pierwsze nazwiska. Jak donosi "Fakt", swój udział potwierdziła seksowna modelka, Sandra Kubicka.

Lista uczestników kolejnych edycji popularnego programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zawsze budzi sporo emocji. Na wiosnę 2018, po rocznej przerwie, będzie emitowana już 8. edycja. Jak udało się dowiedzieć tabloidowi "Fakt", swój udział potwierdziła 22-letnia modelka, Sandra Kubicka. Skontaktowaliśmy się z produkcją programu, żeby potwierdzić doniesienia tabloidu.

Nie jestem w stanie potwierdzić. To wszystko jest jak na razie w kategoriach plotek. Jeszcze jest za wcześnie na tworzenie listy. Dopiero są jakieś typy, więc pewnie to jest jeden z nich - powiedziała osoba związana związana z Polsatem. - Ale to dobry typ - dodała.

Jak donosi tabloid, Kubicka już ustala grafik tak, żeby pogodzić pracę z udziałem w show. Modelka już ponoć rok temu rozważała przyjęcie propozycji produkcji, jednak przez zobowiązania w USA nie udało jej się zgrać terminów.

 

Sandra Kubicka to jedna z najseksowniejszych polskich modelek, która robi karierę w Stanach Zjednoczonych już od 10 lat. Pojawiła się w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów jak "Playboy", „Maxim”, „Treats” czy „Cosmopolitan”.

Nic dziwnego, że produkcji zależy na udziale Kubickiej w programie. Jej seksowne wdzięki przyciągnęłyby przed ekrany sporą rzeszę widzów. Chcielibyście ją zobaczyć na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?

AW