W tak odważnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Karolina Sawka z "W pustyni i w puszczy" pokazała się TOPLESS

Karolina Sawka pokazała, że dla roli jest w stanie wiele zrobić. Aktorka pochwaliła się zdjęciem ze spektaklu, w którym nie brakuje odważnych, rozebranych scen.

Karolina Sawka występuje obecnie na deskach Teatru Żelaznego w Katowicach. Niedawno pochwaliła się zdjęciem z premiery swojej najnowszej sztuki pt. "Jabłko". Niby nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że pozuje do niego topless. Aktorka, którą znamy głównie z filmu pt. "W pustyni i w puszczy", wystąpiła w odważnych scenach, w których możemy oglądać ją nago.

Karolina Sawka miała 8 lat, gdy wcieliła się w postać Nel w ekranizacji powieści "W pustyni i w puszczy". Po tej roli zyskała ogromną popularność, a w ślad za nią pojawiły się kolejne propozycje, m. in. w serialach. 8-latka była tym bardzo podekscytowana, jednak za namową rodziców postanowiła zrobić sobie przerwę od aktorstwa, skupić na nauce i dopiero później zdecydować, czy chce z tą branżą wiązać swoją przyszłość. Zrezygnowała z grania, zniknęła z mediów, rzadko też udzielała wywiadów. Po latach sama uznała, że była to słuszna decyzja. Obecnie ma 26 lat i powróciła do aktorstwa.

AG

Więcej o:
Komentarze (43)
Karolina Sawka z "W pustyni i w puszczy" pokazała się TOPLESS. Gorące zdjęcia!
Zaloguj się
 • popieramkukiza

  Oceniono 36 razy 26

  Pani Sawka która po znajomości dostała rolę w filmie wypadła bladziutko jak cały film. Nic nie przebije pierwotnej fantastycznej wersji w Pustyni i w Puszczy z 1973 roku z Moniką Roscą i Tomaszem Mędrzakiem.

 • jego_eminencja

  Oceniono 32 razy 24

  a ja myslalem ze to Michal Szpak w nowej kreacji

 • Gość: Milka

  Oceniono 22 razy 18

  Noo odważnie faktycznie. Mężczyzna odważny - zdobywający szczyty, uczestniczący w wyścigach, ratujący z pożary. Kobieta odważna - pokazuje cycki lol

 • forfiter_jr

  Oceniono 21 razy 17

  Ładna babka, szkoda, że z tym topless to bujda.

 • mihowski

  Oceniono 12 razy 10

  zazwyczaj topless oznacza gołego cyca, ale w mediach Agory jest to goły łokieć ;)

 • superpolpol

  Oceniono 13 razy 7

  Pryszczaki z Czerskiej! To nie jest przyparkiem uprzedmiotowienie kobiety? Jak to jest z wami? Raz MITU, raz cycki. Za szekle wszystko zrobicie? Aj waj i jest geszeft?

 • Gość: ja

  Oceniono 9 razy 7

  Aktorka jednej roli i też tylko dlatego, że ma znanych rodziców.

 • mgr.nauk

  Oceniono 13 razy 7

  Dobrze, że poszła tą drogą. Fenomenalna aktorka, fenomenalnie gra cyckami!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX