W tak odważnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Karolina Sawka z "W pustyni i w puszczy" pokazała się TOPLESS

Karolina Sawka pokazała, że dla roli jest w stanie wiele zrobić. Aktorka pochwaliła się zdjęciem ze spektaklu, w którym nie brakuje odważnych, rozebranych scen.

Karolina Sawka występuje obecnie na deskach Teatru Żelaznego w Katowicach. Niedawno pochwaliła się zdjęciem z premiery swojej najnowszej sztuki pt. "Jabłko". Niby nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że pozuje do niego topless. Aktorka, którą znamy głównie z filmu pt. "W pustyni i w puszczy", wystąpiła w odważnych scenach, w których możemy oglądać ją nago.

 

Karolina Sawka miała 8 lat, gdy wcieliła się w postać Nel w ekranizacji powieści "W pustyni i w puszczy". Po tej roli zyskała ogromną popularność, a w ślad za nią pojawiły się kolejne propozycje, m. in. w serialach. 8-latka była tym bardzo podekscytowana, jednak za namową rodziców postanowiła zrobić sobie przerwę od aktorstwa, skupić na nauce i dopiero później zdecydować, czy chce z tą branżą wiązać swoją przyszłość. Zrezygnowała z grania, zniknęła z mediów, rzadko też udzielała wywiadów. Po latach sama uznała, że była to słuszna decyzja. Obecnie ma 26 lat i powróciła do aktorstwa.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.