Majka Jeżowska pojechała na wakacje. Towarzyszyła jej znana aktorka. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Majka Jeżowska odpoczywała na Teneryfie, gdzie wypoczywała ze swoimi przyjaciółkami. Jedną z nich jest znana aktorka, Joanna Kurowska. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciami.

Majka Jeżowska wraz z przyjaciółkami pojechała na wakacje. 57-letniej piosenkarce towarzyszyły siostra Barbara i aktorka Joanna Kurowska. Panie wybrały Wyspy Kanaryjskie. Na profilu Jeżowskiej na Instagramie pojawiło się wiele zdjęć, pod którymi znajdują się hasztagi, takie jak np. "kolorowy świat", "bosko" i "na plaży fajnie jest". Jak widać, egzotyczne wyspy były doskonałym wyborem.

Przyjaciółki spędzały bardzo przyjemnie czas i dobrze się bawiły. Świadczą o tym zabawne zdjęcia z ananasami, na których pozują Jeżowska i Kurowska. Nie odmawiały sobie także przyjemności i popijały drinki. Poza tym sporo zwiedzały i spędzały czas na plaży.

 

Fani piosenkarki mogą także podziwiać jej gorące zdjęcia, na których pokazuje swoje wdzięki. Chętnie odsłania ciało oraz pozuje w bikini. I nic dziwnego, że Jeżowska chwali się zgrabną figurą, gdyż wygląda naprawdę świetnie.

Wcale się nie dziwimy, że Majce Jeżowskiej ciężko było wrócić do "szarej rzeczywistości". Spójrzcie tylko na te zdjęcia.

AW