Gessler rozkręca się jeszcze bardziej. Najpierw porównała marchewkę do wibratora. Teraz jest jeszcze lepiej

Magda Gessler w swoim programie "Sexy kuchnia" mocno się rozkręca. Najpierw porównała marchewkę do wibratora, a teraz skupiła się na truskawkach.

Magda Gessler prowadzi nowy program "Sexy kuchnia", w którym stara się przekonać, że kuchnia naprawdę może być sexy i to pod wieloma względami. Tematyka kręci się wokół uwodzenia poprzez gotowanie, a Gessler podkręca temperaturę erotycznymi porównaniami wykorzystywanych produktów do różnych gadżetów bądź części ciała. W ostatnim odcinku skupiła się na truskawkach.

Jedzenie truskawek przez kobiety jest ogromnie, ogromnie sensualne. Według wszystkich erotycznych skojarzeń, truskawka jest podobna do żołędzia członka męskiego - wyznała. - To nie są żarty - zapewniła.

Dodała też, że kobieta, która je truskawkę, jest warta grzechu. A aromat owoców wabi i prowadzi do "nawet czasami niechcianych sytuacji".

Magda GesslerMagda Gessler Screen z 'Sexy kuchni'

Gessler niewątpliwie się rozkręca. W 1. odcinku skupiła się na marchewce, która od wieków pełni rolę naturalnego wibratora. Patrząc na nazwy następnych odcinków: "Orgia smaków", "Śniadanie do łóżka" oraz "Rozważna i romantyczna", mamy wrażenie, że jeszcze nie raz usłyszymy podobne porównania.

Program Gessler emitowany jest na kanale Food Network. Odcinek z truskawką możecie obejrzeć w niedzielę o 10:55.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.