"Rolnik szuka żony". Zaskakujący zwrot akcji. Do programu dołączy kolejna kandydatka!

Fani programu "Rolnik szuka żony" zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę i monotonię w programie. Szykuje się kolejny już, zaskakujący zwrot akcji.

Obecna, 4. już edycja programu "Rolnik szuka żony" wciąż zaskakuje i budzi wiele emocji. Niedawno jeden z rolników - Piotr wyrzucił Emilię, z którą solidarnie odeszła Kasia. Zobacz, dlaczego. Z jego trzech kandydatek nagle została tylko jedna! Później byliśmy świadkami gorącej randki jednego z rolników, która mocno wymknęła się spod kontroli. Namiętność pary musiała ochłodzić wspólna kąpiel, podczas której widzowie mogli podziwiać nagie pośladki uczestniczki.

Teraz, jak donosi Pudelek, do Karola dołączy nowa, niespodziewana kandydatka zupełnie z zewnątrz. O jego względy aktualnie walczą 3 uczestniczki. Jak się jednak okazuje, rolnik nie jest zainteresowany żadną z nich, dlatego w programie pojawi się nowa kobieta, Jagoda. Mamy ją poznać w odcinku wyemitowanym 12 listopada. Jak informuje portal, kandydatka napisała list do rolnika (zgodnie z regulaminem), ale nie przyjechała już na same nagrania. Karol zainteresował się nią i skontaktował przez Skype'a. W ten sposób para bliżej się poznała.

Nie jest to sytuacja bez precedensu, ponieważ już wcześniej do Piotra również przyjechała dziewczyna spoza oficjalnego castingu. Rzekomo już wcześniej chciała znaleźć się w programie, jednak zrezygnowała ze względu na nieśmiałość. Głos w tej sprawie zabrała TVP. Zobaczcie, jak skomentowali całą sytuację.

Zgadzacie się, że najnowsza edycja jest jak do tej pory najbardziej kontrowersyjna?

AG