Marcin Tyszka pokazał nowy apartament. KLASA! Cukierkowe wnętrze posłuży nie tylko za mieszkanie

Marcin Tyszka pochwalił się swoim nowym domem. Wnętrze jest przepiękne!

Marcin Tyszka od jakiegoś czasu zdradzał na Instastories kulisy urządzania swojego nowego domu. Apartament jest już gotowy i fotograf opublikował kilka zdjęć wnętrza, które jest niezwykle gustowne.

W piętrowym apartamencie Tyszki królują głównie pastelowe i cukierkowe kolory. Na tle zielonych ścian ustawione są różowe meble: fotele, ogromna kanapa z poduszkami, wysokie barowe stołki. Meble są sprowadzane z różnych zakątków świata i pochodzą z lat 50. Fotograf wypełnił wnętrze kwiatami, lustrami oraz wybrał sporo dodatków w kolorze złota. Ciekawym elementem w domu jest wolno stojący barek. Mieszkanie jest bardzo dopieszczone, a szczegóły dokładnie przemyślane. 

Bardzo mi miło podzielić się z Wami pierwszymi zdjęciami z mojego nowego miejsca - 2 lata wymyślania, projektowania. Chciałem by bez względu na pogodę za oknem, w środku było zawsze lato - napisał na profilu.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Na razie nie pokazał całego mieszkania, tylko część, ale już można stwierdzić, że to jedno z piękniejszych wnętrz. Fotograf nie ukrywa, że chce aby ta przestrzeń była nie tylko jego domem ale też miejscem spotkań i imprez. Do tak pięknego otoczenia na pewno nie będzie musiał długo zachęcać.

Tyszka w ubiegłym roku pokazał jedno ze swoich mieszkań. Tamto również wyglądało jak dzieło sztuki. Już wtedy ogłosił, że ma w planach zakup i urządzanie kolejnego lokum.

MT

Więcej o: