Aneta Zając przytyła i nigdy nie wyglądała tak seksownie! Najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają

Aneta Zając wystąpiła w sesji zdjęciowej dla magazynu "Grazia". Jeszcze nie widzieliśmy jej w tak seksownym wydaniu.

Aneta Zając od jakiegoś czasu publikuje na swoim profilu coraz odważniejsze zdjęcia. Zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki i pokazuje się z bardziej seksownej strony. Tak też wygląda na planie sesji dla "Grazii". Zając uchyla rąbka tajemnicy na swoim Instagramie.

 

Obserwatorzy zachwalają zdjęcie.

Bosko!
Koniec z byciem grzeczną?
Pięknie wyglądasz.

Aktorka niedawno poprawiła swój styl ubierania i sposób malowania się. Jest w formie! Ale nie tej sportowej, bo w ciągu ostatnich kilku miesięcy figura aktorki nieco się zaokrągliła. Część osób uznała, że jej nowa sylwetka jest efektem zajadania stresu po rozstaniu, tak podaje magazyn "Świat i ludzie". Jak się okazuje powód jest zupełnie inny. Zając rzuciła palenie.

Był czas, gdy Aneta paliła papierosa za papierosem. Miała wtedy trudną sytuację w domu, a palenie pomagało jej zabijać stres. Bardzo chciała pozbyć się nałogu, miała wyrzuty sumienia, że synom nie daje dobrego wzorca - wyznała jej koleżanka w magazynie. 

Ponoć Zając nie pali już dwa miesiące. Martwi ją jednak wzrost wagi i dlatego planuje rozpocząć dietę redukcyjną. Nam się jednak wydaje, że w jej przypadku dodatkowe kilogramy jak najbardziej podziałały na jej korzyść. Wygląda rewelacyjnie i kusząco.

Przypominamy, że swoje wdzięki miała okazję też zaprezentować w 2015 roku, kiedy wystąpiła na okładce "Playboya". W środku magazynu znalazła się gorąca sesja zdjęciowa. 

MT

Więcej o: