Ashton Kutcher i Demi Moore rozwiedli się 4 lata temu. Teraz znów zobaczono ich razem! "Wyszli kilka minut po sobie"

Ashton Kutcher i Demi Moore ostatnio się spotkali. Widziano ich w tym samym miejscu, które opuścili w odstępie kilku minut.

Ashton Kutcher i Demi Moore zostali zauważeni razem. To spora sensacja zważywszy, że ich małżeństwo rozpadło się 4 lata temu w atmosferze skandalu. Młodszy o 16 lat Kutcher miał bowiem wiele razy zdradzać żonę.

Tym razem zobaczono ich razem na ceremonii ślubnej w Brazylii.

Chociaż nie sfotografowano ich razem na imprezie, to jednak zostali zauważeni w Rio de Janeiro, jak opuszczali to samo miejsce w odstępie kilku minut.

Nie podano, na czyim ślubie się spotkali, nie podano również, jak przebiegało ich spotkanie. Pamiętajmy jednak, że rozstanie było bardzo bolesne dla Demi.

Z ciężkim sercem postanowiłam zakończyć moje 6-letnie małżeństwo z Ashtonem. Dla mnie, jako kobiety, matki i żony, pewne wartości są święte. I właśnie w tym duchu postanowiłam, że pójdę dalej swoją drogą - tak w 2011 roku tłumaczyła powody rozstania z mężem.

Nie ma oczywiście absolutnie żadnego powodu, żeby sądzić, że spotkanie na weselu miało głębszy charakter. Niemniej ciekawi jesteśmy, jak wobec siebie się zachowywali. Być może jeszcze wypłyną jakieś zdjęcia.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.