Anna Wendzikowska i jej OGROMNY dekolt na pokazie mody. W tak odważnym wydaniu widzimy ją pierwszy raz

Anna Wendzikowska postarała się, żeby podczas wczorajszej imprezy wszystkie oczy zwrócone były głównie na nią. Prezenterka postawiła na duży dekolt oraz krótką mini.

W poniedziałkowy wieczór w warszawskiej Galerii Sztuki Zachęta odbył się wyjątkowy, ponieważ jubileuszowy pokaz mody duetu Paprocki&Brzozowski. Jedna z najbardziej lubianych par polskich projektantów obchodziła 17. urodziny. Na imprezie nie zabrakło Anny Wendzikowskiej. Prezenterka postanowiła wyeksponować swoje największe atuty. Pojawiła się w krótkiej, beżowej sukience z gigantycznym dekoltem eksponującym jej duży biust. Naprawdę niewiele brakowało, żeby jedna z piersi "wyskoczyła" z kreacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Prezenterka całość uzupełniła dużymi, efektownymi kolczykami, torebką Yves Saint Laurent oraz wysokimi, beżowymi szpilkami. Anna Wendzikowska doskonale wie, jakie są jej największe atuty i umie je dobrze wyeksponować, ale naszym zdaniem tym razem jednak przesadziła. Tak duży dekolt wygląda zbyt wulgarnie i eksponuje za dużo. Do tego trzeba uważać, żeby żadna z piersi "nie wyskoczyła" z dekoltu ;)

AG

Więcej o: