Stramowski bez koszulki, ale zobaczcie, co robi Vega. Ekipa "Kobiet mafii" podbija Hiszpanię

Piotr Stramowski pochwalił się zdjęciami z plaży, gdzie wraz z Patrykiem Vegą odpoczywają w przerwie pomiędzy nagraniami do "Kobiet mafii". Obaj panowie pokazali się bez koszulki i korzystają ze słońca.

Patryk Vega kręci swój kolejny film, "Kobiety mafii". Jak wiadomo, jedną z głównych ról zagra Piotr Stramowski. Aktor wrzucił na Instagram zdjęcia, na których pokazuje, jak wraz z reżyserem odpoczywają w dniach wolnych od pracy na plaży w słonecznej Hiszpanii.

Panowie oddają się lenistwu. Opalają się, relaksują na leżakach i piją kawę. Pogoda im dopisuje, więc nie ma się co dziwić, że spędzają czas na plaży. Widać, że reżyser i Stramowski dobrze się czują w swoim towarzystwie, bo wyskoczyli we dwóch. Oprócz nich nie ma nikogo więcej z ekipy.

Jedno ze zdjęć z Vegą aktor podpisał: "Dwie Kobiety Mafii". Internautom bardzo się to spodobało i chętnie zostawiali komentarze nawiązujące do tytułu.

Ale z Was sexooooowne laleczki.
Jedna ładniejsza od drugiej.
Taka mafia, że nikt się nie zbliża do Was.
 

Vega nie marnuje czasu. Dopiero nakręcił "Botoks", a już ruszył ze zdjęciami do następnego filmu. Premiera "Kobiet mafii" planowana jest na 23 lutego 2018 roku. Oprócz Piotra Stramowskiego pojawią się Bogusław Linda, Katarzyna Warnke i Sebastian Fabijański.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.