Justynie z "Rolnika..." zarzucono, że zbyt seksownie ubrała się do obory. Odpowiada. ZNÓW dziwnie

Justyna z 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" założyła strój do obory, który został uznany za zbyt seksowny. Nie pozostawiła tego bez komentarza i wrzuciła odważne zdjęcie, żeby zamknąć usta hejterom.

"Rolnik szuka żony" znów wzbudził silne emocje. Wszystko za sprawą najbardziej kontrowersyjnej uczestniczki w tej edycji, Justyny. Kobieta została zaatakowana przez internautów, bo założyła do obory zbyt seksowną sukienkę. Po emisji odcinka odpowiedziała na hejty i wrzuciła zdjęcie w kusej kreacji z konkursu piękności. Skomentowała je w swoim stylu, czyli dziwnie.

Cała sprawa zaczęła się, gdy Justyna do prac w gospodarce założyła kusą, dżinsową sukienkę. Atmosferę podkręcił fakt, że w pewnym momencie, podczas obrządku, odpadł jej guzik... A rolnik Karol i widzowie mogli zobaczyć jej głęboki dekolt.

Justyna w seksownej sukienceJustyna w seksownej sukience Screen z Facebook.com/ Rolnik szuka żony TVP

Rolnik, w którym Justyna zakochała się od pierwszego wejrzenia, stwierdził, że lubi jak dziewczyna ubiera się seksownie, bo to cieszy wzrok mężczyzny. Ale nie powstrzymał się też od krytyki.

Ubrała się nieodpowiednio. Nie mogłem się skupić na pracy - mówił z uśmiechem. 

Uczestniczka była wtedy zadowolona, gdyż myślała, że Karol zareaguje inaczej i to ona będzie jego faworytką, a nie Sara. Wtedy mówiła:

A nawet nie sądziłam, że będzie seksapil. Guzik się urwał.

Jednak po emisji odcinka, gdy Justyna zobaczyła reakcję Karola i spotkała się z hejtami internautów, wróciła do sprawy. Odpowiedziała na zarzuty i umieściła na Facebooku zdjęcie sprzed kilku lat w odważnej kreacji. Pod spodem napisała:

Rozumiem, jeśli na obrządek ubrałabym taką kreację, to mogę stwierdzić, że zbyt sexi. Ale taka dżinsowa kiecka, którą miałam w ŁoBoże to dla mnie ok [sic!].

W komentarzach zdradziła, że wzięła udział w wyborach Miss Ziemi Elbląskiej i zajęła 5. miejsce.

Co o niej myślicie? Kibicujecie jej?

AW

Co sądzicie o kreacji Justyny w oborze?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.