Ciężarna Papierska z "Top Model" pokazała BARDZO intymny filmik. Nie wszystkim się spodobał

Paulina Papierska po raz pierwszy zostanie mamą. Na Instagramie pochwaliła się filmikiem, na którym widać ruchy dziecka. Zdradziła także, że jej pociecha pojawi się na świecie już niedługo.

Paulina Papierska szykuje się do przyjścia na świat pierwszego dziecka. Przygotowania do nowej roli i uroki ciąży pokazuje na Instagramie. Ostatnio podzieliła się filmikiem, na którym widać ruchy dziecka. Wyznała, że takie "dzień dobry" ma każdego ranka. Napisała także, że już za niedługo się spotkają, więc przekazała w ten sposób informację, że rozwiązanie nastąpi w najbliższym czasie. 

Każdego ranka, mam takie "dzień dobry". Jeszcze chwila i się poznamy. Ludź w ludziu [sic!], cud świata - wyznała.

Internautki zastanawiały się nad płcią dziecka, gdyż Papierska do tej pory milczała na ten temat. Większość głosów obstawiała chłopca, co potwierdziła modelka.

Chłopiec, chłopiec - odpisała Papierska.

Paulina PapierskaPaulina Papierska Instagram/papierskapaulina

Zachwycone fanki nie kryją swoich emocji. Chętnie dzielą się także swoimi doświadczeniami i radzą, aby modelka cieszyła się pięknymi chwilami.

Mi się nie udało uchwycić tych ruchów. Co włączałam aparat, Mała jakby wiedziała i się uspokajała.
Wygląda to strasznie i pięknie.
Ciesz się tą chwilą, bo zaraz będziesz miała "rewolucję". Dobra rada od mamuśki.

Ciekawskie internautki zapytały ją także o miejsce porodu. 

Będziesz rodzić w Norwegii? - zapytała jedna z fanek.
Tak, a czemu? - odpisała modelka.

Oczywiście nie obyło się też bez hejtu. Głos w tej sprawie zabrał zdegustowany widokiem internauta, któremu nie podoba się to, że modelka podzieliła się tak intymnym filmikiem.

Czego to ludzie nie pokażą na tych portalach. Czy nie lepiej byłoby w domach zamontować kamer ? I niech sobie ludzie oglądają. 
Panie, nikt Panu nie każe oglądać MOJEGO profilu. Pośladki i piersi z chęcią się ogląda, prawda? A cud świata to już w oko kole. Pozdrawiam - odpisała Papierska.

Przyszłej mamie życzymy szczęśliwego rozwiązania.

AW