Kidman czule pocałowała w usta Skarsgarda. Tuż obok siedział jej mąż! Teraz aktorka wyznaje. "Ja już wszystko z nim robiłam"

Podczas tegorocznej gali Emmy 2017 Nicole Kidman pocałowała w usta laureata nagrody, Alexandra Skarsgarda. Tuż obok siedział jej mąż. Aktorka próbuje się teraz z tego tłumaczyć.

Nicole Kidman wprawiła wszystkich w niemałe osłupienie, gdy podczas gali Emmy 2017 pocałowała w usta Alexandra Skarsgarda. Obok niej siedział... jej mąż, Keith Urban. Aktorka w ostatni piątek była gościem w "The Graham Norton Show", gdzie oczywiście nie obyło się bez pytania o zaskakującą sytuację z gali.

Prowokujesz. Przecież pocałowałam też swojego męża - odpowiedziała prowadzącemu zmieszana aktorka.

Potem było jeszcze ciekawiej. Nicole Kidman próbowała się tłumaczyć, jednak każdym kolejnym słowem pogrążała się jeszcze bardziej.

Ja już wszystko robiłam z Alexandrem - mówiła dalej.

Nicole Kidman wyznała, że w ten właśnie sposób chciała po prostu pogratulować nagrody koledze z planu. Na sam koniec, żeby załagodzić całą krępującą sytuację, wyznała:

Mam wspaniałego i wspierającego męża. Kocham go nad życie.
 

Alexander Skarsgard podczas gali Emmy 2017 odebrał nagrodę za swoją rolę w serialu telewizyjnym "Big Little Lies". Jedną z pierwszych osób, które mu publicznie pogratulowały była właśnie Nicole Kidman. Aktorka na oczach wszystkich czule położyła swoje dłonie na twarzy laureata i pocałowała go w usta.Ten złapał ją za talię. Tuż za Kidman siedział jej mąż, Keith Urban, który nie pokazał ani grama zazdrości. Co więcej, był nieustannie uśmiechnięty i klaskał. Nicole Kidman i Alexander Skarsgard w serialu "Big Little Lies" grają małżeństwo . 

embed

AG

Emmy 2017. Reese Witherspoon za ten strój powinna się wstydzić. Kto jej to doradził!?

Więcej o: