Sara Boruc zmieniła fryzurę. Oczywiście pochwaliła się nią na Instagramie. Jak wygląda?

Sara Boruc ścięła włosy i wróciła do krótkiego boba. Jak wygląda w nowej-starej fryzurze?

Sara Boruc ścięła włosy. Wróciła do krótszej fryzury, w której jest jej wyjątkowo korzystnie. Żona Artura Boruca 9. października świętowała 31. urodziny. Czyżby doszła do wniosku, że wraz ze zmianą kolejnej cyfry nadszedł czas też na inne zmiany?

Blogerka pochwaliła się miejscem, w którym doszło do jej metamorfozy. To polski salon "PEPE hair&beauty", który znajduje się w Bournemouth w Anglii. Tam aktualnie mieszka rodzina Boruców, bo bramkarz gra w tamtejszym klubie.

Na Facebooku salonu znajduje się informacja dotycząca usługi. W zależności od długości włosów za strzyżenie damskie trzeba zapłacić od 25 do 35 funtów. To nie jest zbyt wysoka cena jak dla kogoś, kto wydaje na ubrania i dodatki setki tysięcy i ma w swojej kolekcji torebkę Birkin wartą 100 tys. złotych.

Istnieje też możliwość, że Sara Boruc miała darmowe strzyżenie w ramach promocji lokalu. W jakiej fryzurze podoba wam się najbardziej?

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
Sara Boruc ścięła włosy. Nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie. Korzystna zmiana?
Zaloguj się
 • Gość: m.

  Oceniono 14 razy 10

  jak Sara wygląda...ano, wygląda tak jak przed zmianą fryzury-pusto:-) tylko patrzeć jak Marina skróci włosy, bo klony muszą być jednakowe:-)

 • Gość: doncorleone

  Oceniono 5 razy 3

  A jak wygląda gdy zmienia podpaski?

 • Gość: Skrytykrytyk

  Oceniono 9 razy 3

  Wstaje sobie Sara rano i myśli..co by tu co by tu? A pójde se na zakupy. Wstaje we wtorek rano...hmmmm co by tuuuu? A na zakupy se pójdę.......W środę...czwartek i piątek.....co byyyyy tuuuuu? A może skoczę na szoping! Sobota.....szopinnnnng! Niedziela...ZAKAZ HANDLU......będą się celebrytki wieszać na potęgę! :) Co ze sobą zrobić w taką niedzielę?

 • Gość: hallo

  Oceniono 1 raz 1

  Brzydkie włosy brzydka baba ta dziewczynka boruca blondynka śliczna bo nie podobna do matki

 • Marta Ważka

  0

  Niedługo w burce tam pojedziesz , w stylóweczce rodaków Twojego tatusia. A tak w ogóle co tu robicie ? W Jordanii nie lepiej z tą cudowną religią ?

 • Gość: Matt

  0

  Dobry fryzjer nie zawsze oznacza drogi
  Sara to wspaniała osoba która nie wywyższa się jak inne gwiazdy i nie korzysta tylko z usług fryzjerów-celebrytów. W tym przypadku cena nie gra roli. Najważniejsza jest jakość usługi.

 • Gość: Hjj

  0

  Dla zakomplejsionych polakow zazdrosnych chorobliwie z bolem dupy ladna rowna sie pusta

 • Gość: A(b)K

  0

  Żal. Żal mi was. Haslo "moja stylowka", jest dowodem na twoja nicosc. Nie wiem jak trzeba byc zakompleksiona i jak niskie poczucie wartosci trzeba posiadac, aby pokazywac takie pseudo wartosci.
  Autentycznie współczuję wam wewnetrznej, intelektualnej pustki. Nie zycze wam zle, bo i jak tego dokonac skoro gorzej byc nie moze.
  A na lepsze brak jakichkolwiek prespektyw.

 • Gość: kkamyk

  0

  nie myślałam ,że kiedykolwiek to napisze... To już bardziej wolę Lewandowska i jej "złote myśli"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX