Wojciechowska udziela wywiadu na balu TVN. Ale uwagę odwraca DEKOLT DO PĘPKA. To pierwsza jej tak odważna kreacja

Ostatnio stacja TVN obchodziła 20. urodziny. Z tej okazji odbył się bal, na którym pojawiły się gwiazdy związane z telewizją. Martyna Wojciechowska udzieliła wywiadu dla "DD TVN", ale uwagę skradł jej dekolt.

W piątkowy wieczór stacja TVN świętowała swoje 20. urodziny na warszawskim Torze Wyścigów Konnych. Na imprezie pojawiła się cała plejada gwiazd, związanych z telewizją. Na event nie mieli wstępu ani fotoreporterzy, ani dziennikarze. Wyjątkiem była redakcja "Dzień Dobry TVN".

Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o wspomnienia i początki w stacji. Choć w materiale wideo możemy zobaczyć m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Dygant, Kingę Rusin czy Małgorzatę Rozenek-Majdan, to największą uwagę skradła Martyna Wojciechowska.

Dziennikarka na co dzień preferuje casualowy styl. Nawet na konferencje ramówkowe wybiera często spodnie i zwykłą kurtkę. Na urodzinowym balu pojawiła się jednak w BARDZO odważnej kreacji. Chyba nigdy nie widzieliśmy jej w takim wcieleniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Martyna postawiła na głęboko wycięty dekolt, odsłaniający delikatnie jej biust. Podczas udzielania wywiadu podróżniczka zarzuciła na ramiona białą marynarkę. Jak wam się podoba? My jesteśmy pod wrażeniem! 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.