Doda i Górniak w duecie?! Doda komentuje: Byłoby bardzo ekscytująco, ale... Jak zwykle wbiła szpilę

Doda zaśpiewała podczas tegorocznego jubileuszu Maryli Rodowicz w Opolu. Mało brakowało, by obok niej wystąpiła Edyta Górniak. Jak to skomentowała?

Doda zaśpiewała podczas opolskiego jubileuszu Maryli Rodowicz. Obok niej miała pojawić się Edyta Górniak, z którą jak wiadomo nie ma najlepszych relacji. Duet nie doszedł do skutku, ponieważ Edycie nie pozwoliły na to zobowiązania związane z programem "The Voice Kids". Co na to Doda?

Jestem profesjonalistką. Uważam, że byłoby bardzo ekscytująco. A jedyną osobą, która by zrezygnowała, to byłaby właśnie Edyta - powiedziała.

Gdy została zapytana o to, czy jest pewna, że Górniak by zrezygnowała, odpowiedziała w swoim stylu:

Jestem tego pewna. Nawet by nie podjęła tego wyzwania - stwierdziła z rozbrajającym uśmiechem.

Konflikt Dody i Edyty Górniak jest jednym z największych w polskim show-biznesie. Rozpoczął się, kiedy Edzia skrytykowała twórczość młodszej koleżanki, mówiąc o jednej z jej piosenek, że "jest durna".

Obie w wywiadach nie kryją do siebie niechęci. Poza tym unikają się na imprezach oraz nie przyjmują propozycji zawodowych, gdy wiedzą, że będą musiały ze sobą współpracować. Przykład? Górniak zagroziła, że jeśli w "The Voice Kids" będzie brać udział Doda, to ona zrezygnuje. I postawiła na swoim. 

AW