18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Margot Robbie ponoć stara się o rolę w filmie o Hefnerze. Ma ku temu wszelkie warunki. Jej nagie zdjęcia to potwierdzają

Margot Robbie jest jedną z kandydatek do kluczowej roli w filmie biograficznym o Hugh Hefnerze. Naszym zdaniem każdy casting powinna wygrać w cuglach. Spójrzcie na jej ciało!

Margot Robbie jako Playmate? Pomysł idealny, który już rok temu starał się wcielić w życie sam Hugh Hefner. Aktorka odrzuciła jednak jego ofertę i sesja z jej udziałem nigdy nie powstała. Jednak to wcale nie koniec przygody australijskiej gwiazdy "Wilka z Wall Streeet" z "Playboyem". Jak podaje "Mirror", trwają rozmowy, by Margot Robbie zagrała jedną z żon Hefnera w powstającym właśnie filmie o założycielu "Playboya". Naszym zdaniem Margot Robbie ma szansę wygrać każdy casting w cuglach. Pamiętacie te rozbierane sceny z jej udziałem?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Margot Robbie jeszcze nigdy nie rozebrała się poza planem filmowym. Jednak na planie "Wilka z Wall Street" aktorka pokazała aż nadto: występowała całkiem nago, ale też w samej bieliźnie. Jej wdzięki mogliśmy też podziwiać w filmach "Focus", "Legion samobójców", jak również na zdjęciach paparazzi. Spójrzcie na te kształty! Rola Playmate jest wręcz stworzona dla niej.

ZI

Więcej o: