Sienkiewicz na zdjęciu z córką. Ciekawszy jednak podpis. "Wybaczcie taki nastrój". Wybaczamy i rozumiemy

Agnieszka Sienkiewicz dodała zdjęcie ze swoją córką i umieściła piękny wpis o miłości i rodzinie.

Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się na Instagramie pięknym zdjęciem z 1,5-roczną córką, Zosią. Obok fotografii zamieściła nostalgiczny wpis, w którym zawarła swoje przemyślenia na temat rodziny, miłości i przyjaźni. Wyraziła swoją wdzięczność za bliskie jej osoby, które darzy ogromnym uczuciem - z wzajemnością. 

 
Jak udźwignąć taki ogrom miłości! Przepełnia mnie wdzięczność za ludzi, którzy są w moim życiu i miłość, jaka dostaje. To wielkie szczęście mieć przy sobie rodzinę i przyjaciół dzięki, którym się uśmiechasz i którym możesz uśmiech dawać! Wybaczcie taki nastrój przy niedzieli. A jak Wasze nastroje? Aura dosyć nostalgiczna, wiec zdjęcie z wakacji...przesyłamy dużo słońca! - napisała przy zdjęciu aktorka.

Jej obserwatorki pochwaliły zdjęcie i w komentarzach podzieliły się podobnymi refleksjami

Aga, mam dokładnie takie same odczucia jak ty, identyczne. To wspaniale mieć przy sobie ludzi, którzy nas kochają i których my kochamy, dzięki, którym się uśmiechamy i jesteśmy szczęśliwi. Którzy są sensem naszego życia. Oby tych ludzi nigdy nam w życiu nie zabrakło. Dlatego cieszmy się, że są, doceniajmy ich, bo jesteśmy szczęściarami.
Dziś podobne refleksje. Pięknie jest żyć.

Miejmy nadzieję, że ten nostalgiczny nastrój już minął aktorce, i że spokojnie może cieszyć się obecnością przyjaciół i rodziny. 

MT