Jedziemy na Mundial! Piłkarze szaleli ze szczęścia, ale reakcji Krychowiaka i Szczęsnego nikt nie przebije. "Dobre świry!"

Wygrana w niedzielnym meczu z Czarnogórą to ogromna radość zarówno dla kibiców, jak i samych piłkarzy. Sportowcy podzielili się swoimi emocjami. Najlepiej zrobił to Krychowiak ze Szczęsnym.

Wczoraj na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się mecz Polska-Czarnogóra. Była to ważna rozgrywka, ponieważ decydowała o tym, kto pojedzie w przyszłym roku na Mistrzostwa Świata do Rosji. Mecz zakończył się wygraną naszej reprezentacji. 

Zwycięstwo wywołało wiele pozytywnych emocji. Piłkarze natychmiast zaczęli chwalić się sukcesem na swoich profilach w mediach społecznościowych. Udostępnili mnóstwo zdjęć z szatni, gdzie pozuje cała drużyna. Pojawiały się także filmiki, na których widać ogromną radość z wygranej.

Najbardziej kreatywni byli jak zwykle Grzegorz KrychowiakWojciech Szczęsny, którzy tworzą najzabawniejszy duet w polskiej reprezentacji. Tym razem wyreżyserowali śmieszne wideo:

Krycha, a może polecimy gdzieś sobie razem w lato? - tak zaczyna filmik Szczęsny.

Później panowie w żartobliwy sposób oznajmiają, że wybiorą się do Rosji i zaczynają... skakać na łózko. 

 

Fani byli rozbawieni:

Wariaci! Najlepsi!
Dobre świry!
To jest najlepszy filmik, jaki dzisiaj widziałam.

Miło popatrzeć na zasłużoną radość piłkarzy. Oczywiście gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne mecze. 

MT

Więcej o: