Natalia Siwiec w końcu pokazała córkę! Fani patrzą na jej główkę i zwracają uwagę na JEDEN szczegół

Ku uciesze fanów, Natalia Siwiec uchyliła wreszcie rąbka tajemnicy i pokazała swoją małą córkę. Fani byli zachwyceni! Przy okazji zwrócili uwagę na bujną czuprynę niemowlęcia.

Natalia Siwiec pod koniec sierpnia tego roku po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła jej córka, Mia. Do tej pory celebrytka dzieliła się na Instagramie zdjęciami, na których widać było jedynie rączkę lub nóżki niemowlęcia bądź też dziecko schowane było w nosidełku albo w wózku. Tym razem jednak gwiazda zaskoczyła wszystkich. Opublikowała rozczulające zdjęcie, na którym pokazała, jak spędza piątkowe popołudnie. Na fotografii widzimy Siwiec i główkę wtulonego w nią niemowlęcia.

Najpiękniejsze chwile. Miłość. Szczęście. Bliskość. Leżakowanie (...) - widniał podpis obok fotografii.
 

Większość internautów zasypała Natalię Siwiec komplementami, zachwalając zarówno samo urocze zdjęcie, jak i wygląd młodej mamy. Część jednak skupiła się na włosach dziecka.

Jakie Mia ma długie włoski.
Ile ma włosków.
Włochaty łepek jak i u mojego synusia.
Jejku ile włosków, jaka fryzurka cudowna.

Podobną fotografię świeżo upieczonej mamy z córką opublikował również mąż Natalii Siwiec, Mariusz Raduszewski. Trzeba przyznać, że macierzyństwo zdecydowanie służy celebrytce, która dodatkowo bardzo szybko wróciła do swojej rewelacyjnej figury sprzed ciąży. Które zdjęcie Wam się bardziej podoba? Natalii Siwiec czy jej męża?

AG