Agnieszka Woźniak-Starak na 20-leciu TVN-u. Fryzura? Nic specjalnego, ale kreacja to prawdziwe DZIEŁO SZTUKI

Agnieszka Woźniak-Starak błyszczała na wczorajszym balu z okazji 20-lecia TVN-u. W przenośni i dosłownie!

Wczorajszy bal z okazji 20-lecia TVN-u był imprezą zamkniętą dla mediów. Ale dzięki Instagramowi możemy podejrzeć, jak gwiazdy przygotowywały się do eventu i jak prezentowały już w jego trakcie. Agnieszki Woźniak-Starak nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu. Prowadząca "Azja Express" postawiła na niezwykle efektowną, błyszczącą, długą suknię. Kreacja pokryta była dużą ilością jakby małych lusterek. Do tego mocno opinała ciało prezenterki, eksponując jej rewelacyjną figurę.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Suknia sama w sobie była już na tyle widowiskowa, iż nie potrzebowała dodatkowych ulepszaczy. W związku z tym Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na proste, rozpuszczone włosy, gładko opadające na ramiona. W makijażu zaś zaakcentowała na czerwono usta, oczy pozostawiając delikatnie podkreślone.

Prezenterka na imprezie pojawiła się z mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Na jej Instagramie możemy podziwiać ich wspólne zdjęcie z eventu. Naszym zdaniem kreacja Agnieszki Woźniak-Starak była godna gali oscarowej. Prezenterka wyglądała rewelacyjnie i promiennie. 

AG