Julia Roberts u Cordena. Nagle on mówi: Twój mąż ma wielkiego penisa! Ta rozmowa nie mogła skończyć się dobrze

Julia Roberts mogła spodziewać się po wizycie u Jamesa Cordena wielu ciekawych rzeczy, ale na pewno nie rozmowy o "wyposażeniu" jej męża na oczach milionów widzów. Tak zawstydzonej nie widzieliśmy jej chyba nigdy wcześniej.

Od kiedy w 2002 roku Julia Roberts została matką, wywiadów telewizyjnych udziela  bardzo rzadko. Wyjątkiem jest czas promocji projektów filmowych, w których bierze udział. A że już w listopadzie do kin wchodzi jej najnowszy film, "Cudowny chłopak", Julia pojawiła się w programie Jamesa Cordena. I jak można się spodziewać po prowadzącym - rozmowa rozwaliła widzów na łopatki.

Corden zaczął rozmowę od pytań o męża Roberts, Daniela Modera, którego osobiście zna. Zaczął wymieniać przy tym ksywki, którymi go nazywa. Jedna szczególnie się wybiła.

"The big dog" [z ang. wielki pies]. Ale wydaje mi się, że kiedy widzieliśmy się ostatnio, mówiłem do niego "The big dick" [z ang. wielki penis] - zdradził prowadzący, czym wprawił w śmiech publiczność.
 

Roberts potwierdziła zresztą, że faktycznie tak właśnie Corden mówi do jej męża. Potem opowiedziała o ich pierwszych randkach oraz o tym, że sympatia Cordena do jej męża wynikać może z tego, że żona dziennikarza także ma na imię Julia. I wtedy temat rozmiarów przyrodzenia ukochanego wrócił jak bumerang.

Chcę tylko powiedzieć, że żona o imieniu Julia to nie jedyna wspólna rzecz, jaką mamy, ok? - powiedział sugestywnie zerkając na gości.
Mój biedny mąż... Nawet go tu nie ma!
Nie ma go tu i nie może się bronić, gdy mówimy, że ma wielkiego penisa - zażartował drugi gość show, Ben Schwartz.

Publiczność w studiu wybuchnęła śmiechem, a zaczerwieniona Julia ukryła z zażenowaniem twarz w dłoniach.

Wrócisz do domu, a on powie: Dlaczego rozmawialiście o moim idealnym penisie? Teraz dowie się o nim cały świat - kontynuował żarty Schwartz.

James Corden, Julia Roberts i James HaveJames Corden, Julia Roberts i James Have Screen Youtube.com/The Late Late Show with James Corden

Aktorka żoną Modera jest od 2002 roku. Poznali się na planie filmu "The Mexican" (gdzie był operatorem), a Danny stracił dla niej głowę i rozstał się z żoną. Ponoć Roberts sporo zapłaciła żonie Modera za rozwód.

Julia Roberts i Daniel Moder pobrali się w tajemnicy, a gośćmi byli jedynie rodzina i najbliżsi przyjaciele, wśród których znaleźli się m.in. Brad Pitt i George Clooney. Mają troje dzieci: bliźniaki Hazel i Phinnaeusa oraz syna Henry'ego Daniela.

AB

Więcej o:
Skomentuj:
Julia Roberts w programie Jamesa Cordena. Nagle on mówi: Twój mąż ma wielkiego penisa! Zobaczcie jej reakcję
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX