Angelina Jolie znowu zakochana? Spotyka się z multimiliarderem. "Udali się na romantyczną randkę, która skończyła się w hotelu"

Angelina Jolie odnalazła nową miłość. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne portale.

Angelina Jolie spotyka się z multimiliarderem, Elonem Muskiem - donoszą zagraniczne media. I po raz kolejny sugerują, że to właśnie aktorka była powodem rozstania swojego partnera z jego poprzednią dziewczyną.

Warto bowiem przypomnieć, że związek Jolie z Pittem w 2005 roku rozpoczął się w atmosferze skandalu, jako że przyczyniła się ona do rozwodu aktora z jego ówczesną żoną, Jennifer Aniston.

embed
Angelina doszła już do takiego momentu w życiu, że jest gotowa na randki (...). Dla niej jednak najważniejsze są dzieci. Zanim zacznie się spotykać z mężczyzną, musi on najpierw zdobyć akceptację jej dzieci - informuje "Hollywood Life".

Elon Musk to 46-letni biznesmenem, założycielem m.in. PayPala oraz marki Tesla. Jeszcze do niedawna spotykał się z młodszą o 15 lat Amber Heard. Według doniesień informatorów Angelina Jolie poznała przedsiębiorcę już rok temu, podczas jednej z akcji humanitarnych, w które oboje się angażują od wielu lat.

Początkowo łączyły ich tylko stosunki stricte służbowe. Zaiskrzyć miało dopiero ostatnio. Para widziana była na romantycznej randce w Las Vegas, która miała zakończyć się wspólną nocą w jednym z najbardziej luksusowych hoteli. Angelina Jolie i Elon Mosk na miejsce udali się specjalnie osobno, żeby nie dać się przyłapać razem fotoreporterom.

Jak myślicie, pasują do siebie? Czy te rewelacja okażą się prawdziwe? Czas pokaże.

AG