Angelina Jolie znowu zakochana? Spotyka się z multimiliarderem. "Udali się na romantyczną randkę, która skończyła się w hotelu"

Angelina Jolie odnalazła nową miłość. Tak przynajmniej twierdzą zagraniczne portale.

Angelina Jolie spotyka się z multimiliarderem, Elonem Muskiem - donoszą zagraniczne media. I po raz kolejny sugerują, że to właśnie aktorka była powodem rozstania swojego partnera z jego poprzednią dziewczyną.

Warto bowiem przypomnieć, że związek Jolie z Pittem w 2005 roku rozpoczął się w atmosferze skandalu, jako że przyczyniła się ona do rozwodu aktora z jego ówczesną żoną, Jennifer Aniston.

embed
Angelina doszła już do takiego momentu w życiu, że jest gotowa na randki (...). Dla niej jednak najważniejsze są dzieci. Zanim zacznie się spotykać z mężczyzną, musi on najpierw zdobyć akceptację jej dzieci - informuje "Hollywood Life".

Elon Musk to 46-letni biznesmenem, założycielem m.in. PayPala oraz marki Tesla. Jeszcze do niedawna spotykał się z młodszą o 15 lat Amber Heard. Według doniesień informatorów Angelina Jolie poznała przedsiębiorcę już rok temu, podczas jednej z akcji humanitarnych, w które oboje się angażują od wielu lat.

Początkowo łączyły ich tylko stosunki stricte służbowe. Zaiskrzyć miało dopiero ostatnio. Para widziana była na romantycznej randce w Las Vegas, która miała zakończyć się wspólną nocą w jednym z najbardziej luksusowych hoteli. Angelina Jolie i Elon Mosk na miejsce udali się specjalnie osobno, żeby nie dać się przyłapać razem fotoreporterom.

Jak myślicie, pasują do siebie? Czy te rewelacja okażą się prawdziwe? Czas pokaże.

AG

Więcej o:
Komentarze (10)
Angelina Jolie znowu zakochana? Spotyka się z multimiliarderem, Elonem Muskiem, byłym partnerem Amber Heard
Zaloguj się
 • kocurxtr

  Oceniono 22 razy 8

  a to się koleś wpier.dolił

  mając taki wybór i możliwości ...

 • Gość: Chanel

  Oceniono 1 raz 1

  Z całą pewnością, tak tak, zrobiła to dla gawiedzi, jak zwykle głupoty pismaki piszą. Chyba są bardziej dyskretne miejsca na tym świecie....

 • coyuco

  0

  Była piękna a teraz żylasta i straszna.Wygląda staro jak na swoje lata.

 • kolega.zenka

  0

  Angelina Jolie jest na krawędzi bankructwa, dlatego taki nadziany facet jak Elon Musk spadł jej z nieba. No i dobrze.

 • Gość: Ja

  Oceniono 8 razy 0

  Elon to chyba lubi takie zaburzone panienki. Najpierw Amber Heard, teraz ta wariatka..

 • mgr.nauk

  Oceniono 9 razy -3

  Tak się cieszę! Zyczę im żeby zawsze byli razem i żeby nic ich nigdy nie dzieliło (no może oprócz cienkiej warstwy lateksu)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX