Korwin Piotrowska skrytykowała "Botoks", internauci jej nie darowali. Poleciały wyzwiska. Odpowiada im w swoim stylu

Karolina Korwin Piotrowska wyraziła swoje niepochlebne zdanie na temat "Botoksu". Teraz ona została skrytykowana za swoją wypowiedź.

Karolina Korwin Piotrowska umieściła na swoim Facebooku wpis z wrażeniami po obejrzeniu najnowszego filmu Patryka Vegi. Na liście uwag do filmu pojawiły się zarzuty odnośnie nieudolnej gry aktorskiej, mylnego tytułu filmu, a także słabego scenariusza.

Na krytykę jej recenzji "Botoksu" nie trzeba było długo czekać. Piotrowska wymieniła wyzwiska i oskarżenia pojawiające się pod jej adresem.

Kochani! Odzew po recenzji pewnego dzieła jest ogromny. Niektórzy wyzywają mnie od Żydówek, lewaków, szambo dziennikarek, TVN-owskich gówien i bezpłodnych ciot i chcą mi kupić bilet do Izraela

Dziennikarka nie przejęła się obelgami na swój temat i po raz kolejny miała odwagę odpowiedzieć hejterom. Dodała też, że nie tylko jej nie podobała się ekranizacja, na dowód czego przytoczyła inną recenzję.

Zróbmy tak- w Izraelu nigdy nie byłam, chętnie pojadę z moją grupą znajomych, żeby się naocznie przekonać, jak tam jest fajnie - więc jeśli ktoś zafunduje nam przelot i pobyt, to od razu wchodzę. Nie bądźcie tacy gołosłowni i skąpi- jak chcecie kogoś wyrzucić z Polski, kupcie mu bilet. Peace-skwitowała.

Część internautów stanęła w obronie dziennikarki.

Ależ wczoraj przeczytałam i właśnie miałam pisać że tak będzie! To przecież było do przewidzenia. Głowa do góry, a Izrael piękny!
Najlepiej kogoś źle oceniać kiedy samemu się nie ma odwagi szczerze powiedzieć tego co się iważa za stosowne. Ja uważam że Karolina Korwin ma rację. Potrafi szczerze powiedziec co jest białe a co czarne. Słusznie za dobre pochwalić a za złe skrytykować. Brawo - dodaje kolejna osoba.

"Botoks" juz od dziś możecie oglądać w kinach. Wybierzecie się?  

MT

Więcej o:
Komentarze (43)
Karolina Korwin Piotrowska skrytykowała "Botoks", internauci jej nie darowali. Odpowiada w swoim stylu
Zaloguj się
 • Patrycja Krupa

  Oceniono 44 razy 44

  Ciekawe co teraz myśli Stępień, ciekawe czy w ogóle by ten film zrobił... w internecie piszę że mieli inne wizje z Vegą, teraz widać jakie gnioty kręci Vega bez Stępnia. Film ma koszmarne recenzje i pewnie będzie wtopą finansową.

 • Oceniono 42 razy 42

  Ciekawe co będzie jak mu się będą inwestorzy dobierali do portfela, a w portfelu pusto, bo i na sali pusto.

 • Gość: gosc

  Oceniono 42 razy 34

  film tak samo jak autor reżyser i producent nadaje się tylko do dupy ---nie wiem czy tym dziełem ten religijny gostek nie obraził przypadkiem najjasniejszego ----a może wczesniej wymodlił dyspensę ???

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 30 razy 26

  Już Służby Specjalne to była xujnia z grzybnią i patatajnią, więc ja dziękuję za kolejne szlagiery tego Pana, który jak pelikan złapał każdy kit, który wcisnęły mu trepy z WSI.

  Oczywiście Tarantino też kręci takie kiczowate komedie, tylko jego komedie są faktycznie śmieszne.

 • kitciwoko

  Oceniono 25 razy 21

  Przypomnijcie sobie, jak ten cały "vega" krzemieniecki w tv, co godzinę, maxkolonkowym akcentem zapowiadał "wejdź na szełmax kaamm". Przecież od razu poznać, że to bufon i pathetic a-hole.

 • kali555

  Oceniono 29 razy 19

  Przeciez ten film to szambo dla postczworakowego towarzystwa, pismiennego w 3 pokoleniu.
  zreszta jak wiekszosc Patryka Krzemienieckiego z technikum gen Zajaczka:)
  Pamietam jaka mielismy polewke z tego napompowanego bufona
  Jedynie pierwsza seria Pitbulla byla ok, reszta dla prostaczkow

 • Gość: o2o

  Oceniono 24 razy 18

  A to nic nowego, że kolejny gniot Vegi okazał się gniotem Vegi.
  Pisać należy, gdy w końcu Vega nakręci coś, co da się oglądać.

 • Gość: Tuwim

  Oceniono 23 razy 17

  Filmy robione dla $. Dziwne jak to cześć celebrutów nagle odnalazła Boga za rządów PIS. Cud.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX