Korwin Piotrowska skrytykowała "Botoks", internauci jej nie darowali. Poleciały wyzwiska. Odpowiada im w swoim stylu

Karolina Korwin Piotrowska wyraziła swoje niepochlebne zdanie na temat "Botoksu". Teraz ona została skrytykowana za swoją wypowiedź.

Karolina Korwin Piotrowska umieściła na swoim Facebooku wpis z wrażeniami po obejrzeniu najnowszego filmu Patryka Vegi. Na liście uwag do filmu pojawiły się zarzuty odnośnie nieudolnej gry aktorskiej, mylnego tytułu filmu, a także słabego scenariusza.

Na krytykę jej recenzji "Botoksu" nie trzeba było długo czekać. Piotrowska wymieniła wyzwiska i oskarżenia pojawiające się pod jej adresem.

Kochani! Odzew po recenzji pewnego dzieła jest ogromny. Niektórzy wyzywają mnie od Żydówek, lewaków, szambo dziennikarek, TVN-owskich gówien i bezpłodnych ciot i chcą mi kupić bilet do Izraela

Dziennikarka nie przejęła się obelgami na swój temat i po raz kolejny miała odwagę odpowiedzieć hejterom. Dodała też, że nie tylko jej nie podobała się ekranizacja, na dowód czego przytoczyła inną recenzję.

Zróbmy tak- w Izraelu nigdy nie byłam, chętnie pojadę z moją grupą znajomych, żeby się naocznie przekonać, jak tam jest fajnie - więc jeśli ktoś zafunduje nam przelot i pobyt, to od razu wchodzę. Nie bądźcie tacy gołosłowni i skąpi- jak chcecie kogoś wyrzucić z Polski, kupcie mu bilet. Peace-skwitowała.

Część internautów stanęła w obronie dziennikarki.

Ależ wczoraj przeczytałam i właśnie miałam pisać że tak będzie! To przecież było do przewidzenia. Głowa do góry, a Izrael piękny!
Najlepiej kogoś źle oceniać kiedy samemu się nie ma odwagi szczerze powiedzieć tego co się iważa za stosowne. Ja uważam że Karolina Korwin ma rację. Potrafi szczerze powiedziec co jest białe a co czarne. Słusznie za dobre pochwalić a za złe skrytykować. Brawo - dodaje kolejna osoba.

"Botoks" juz od dziś możecie oglądać w kinach. Wybierzecie się?  

MT