Komentarze (43)
Marcin Tyszka o "Supermodelce Plus Size": Nie zrobisz baletnicy ze słonicy. Maślak się wkurzył! "Wypowiedź osoby zacofanej"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Lucy

  0

  To proste. Maślak zarabia będąc jurorem w tym programie , a Tyszka nie ;-)

 • Gość: iva

  Oceniono 2 razy 0

  Ludzie dzielą się na mądrych i glupich,oraz ,,celebrytów,,i nie każdy kto ma nadwagę to ,,żre,,kiedy to zrozumiecie

 • wd_40

  Oceniono 8 razy 0

  Przecież tam występują tłuścichy, a nie dziewczęta z ciałkiem. Dobrze to uchwycił.

 • Gość: Adam

  Oceniono 8 razy 0

  Promocja otyłości jako normalności jest tak samo patologiczne jak anorektyczki na wybiegu.

 • Gość: taka prawda

  Oceniono 5 razy -1

  Te tłuste baby to taka sama patologia jak chude wieszaki. Ciekawe czemu grubi amerykanie to powód do piętnowania, a grube POLSKI już nie i nazywanie ich grubymi to obraza.

 • mikwa

  Oceniono 11 razy -1

  Nie ma znaczenia kim jest Tyszka czy Maślak i czy się ich lubi czy nie. Natomiast propagowanie otyłości jako "normalności" jest idiotyczne. "Kobiety o pełniejszych kształtach" to kolejny eufemizm, ale grubas i tak pozostanie grubasem. Kiedyś był "kaleka", teraz "niepełnosprawny", kiedyś był "ślepy" potem "ociemniały", "głuchy" to "niedosłyszący", "starość" to "trzeci wiek" a "kaszalot" to "kobieta o pełniejszych kształtach". Zamiast "modelkować" lepiej zadbać o dietę i schudnąć. I ładniej i zdrowiej.

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 26 razy -4

  Supermodelka ?! Tłuste wałki na biodrach, grube uda, obwisłe pośladki, wielkie plecy- rzeczywiście - nic tylko publicznie się pokazywać. Jeśli ludzie lubią swoje obfite kształty, to niech się pokazują sobie, ale w domu, najlepiej w sypialni. Otyłość - a z tym mamy tu do czynienia jest niezdrowa, a wmawianie grubym kobietom, które nie mają nawet 30 lat, że są piękne to nomen omen grube przegięcie. Nie znoszę Tyszki, ale nie znoszę też obwisłego tłuszczu, zapasionych młodych dziewczyn, którym się nie chce trochę poruszać. Statystyki są zatrważające - co czwarte polskie dziecko ma nadwagę lub jest otyłe. Czy to nie wystarczający powód, by nie promować w telewizji tłustych kobiet?

 • Gość: coolman

  Oceniono 11 razy -9

  Obraziłeś Pan 80 % Polek. Ale... jak nie dbają o siebie to ich problem... a później płacz, że facet ogląda się za innymi. Czyli - prawda w oczy kole. A teraz zbiorę minusy od hipopotamów ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX