[+18] Lady Gaga w najnowszym filmie poszła na całość. Pokazała się całkowicie NAGO

Lady Gaga nigdy nie uchodziła za wstydliwą piosenkarkę. Chętnie pokazywała swoje ciało w całej okazałości. Teraz znowu postanowiła przypomnieć, jak wyglądają jej piersi.

W popularnym serwisie Netflix pojawił się właśnie film dokumentalny, którego główną bohaterką jest jedna z najbardziej kontrowersyjnych wokalistek ostatnich lat czyli Lady Gaga. W produkcji pt. "Gaga: Five Feet Two" możemy zobaczyć prawdziwe, ludzkie oblicze piosenkarki tuż po tym, jak schodzi ze sceny i nie nagrywa teledysków. Artystka w dokumencie o swoim życiu całkowicie odsłoniła siebie - w przenośni i dosłownie. W jednej ze scen możemy podziwiać ją praktycznie topless, w samych majtkach i okularach przeciwsłonecznych. 

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA Z FILMU<<<

W dokumencie możemy dokładniej poznać historię choroby piosenkarki, o której dowiedzieliśmy się dopiero niedawno. Lady Gaga opowiada w nim również o swojej przemianie artystycznej, napadach lęku, ale także o rodzinie oraz duchowości. Film przedstawia ostatni rok z życia piosenkarki. Możemy ją podglądać podczas publicznych występów, prób przed koncertem na Super Bowl, nagrań w studiu, ale także w trakcie jej wizyt u lekarza oraz pobytu w domu rodzinnym. Jest to bardzo intymny dokument i pierwszy tak bardzo szczery materiał o życiu i kulisach kariery Lady Gagi.

AG

Więcej o:
Komentarze (15)
Lady Gaga nago w najnowszym filmie dokumentalnym o swoim życiu
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 13

  Ładny biust, naturalny

 • Gość: Zaloguj się lub komentuj jako gość

  Oceniono 5 razy 5

  jaka jest "redaktorze" różnica między topless, praktycznie topless i teoretycznie topless? mogę poprosić o oświecenie, bo lubię być oświecony, a straciłem tu ciągłość.

 • Gość: Magda

  Oceniono 6 razy 4

  Czy naprawdę, żeby teraz zaistnieć w świecie/sieci trzeba cycki gołe pokazać? Czy naprawdę faceci chcą tylko to oglądać??

 • terminatorbzdur

  Oceniono 9 razy 3

  ale dlaczego w majtkach!? mentalny zascianek ....

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 2

  Zawsze szkoda mi tych dziewczyn jak tak musza chodzic czy siedziec z rozpikslowanymi piersiami.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Pierwszy raz widzicie sutki?

 • Gość: Kogu

  0

  Piersi warte zabawy.ladne kształty.

 • anchois_45

  0

  Kawał ch...a

 • Gość: A.

  Oceniono 6 razy 0

  Czesiek Mozil zawyżył standardy w tym temacie i tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX