[+18] Lady Gaga w najnowszym filmie poszła na całość. Pokazała się całkowicie NAGO

Lady Gaga nigdy nie uchodziła za wstydliwą piosenkarkę. Chętnie pokazywała swoje ciało w całej okazałości. Teraz znowu postanowiła przypomnieć, jak wyglądają jej piersi.

W popularnym serwisie Netflix pojawił się właśnie film dokumentalny, którego główną bohaterką jest jedna z najbardziej kontrowersyjnych wokalistek ostatnich lat czyli Lady Gaga. W produkcji pt. "Gaga: Five Feet Two" możemy zobaczyć prawdziwe, ludzkie oblicze piosenkarki tuż po tym, jak schodzi ze sceny i nie nagrywa teledysków. Artystka w dokumencie o swoim życiu całkowicie odsłoniła siebie - w przenośni i dosłownie. W jednej ze scen możemy podziwiać ją praktycznie topless, w samych majtkach i okularach przeciwsłonecznych. 

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA Z FILMU<<<

W dokumencie możemy dokładniej poznać historię choroby piosenkarki, o której dowiedzieliśmy się dopiero niedawno. Lady Gaga opowiada w nim również o swojej przemianie artystycznej, napadach lęku, ale także o rodzinie oraz duchowości. Film przedstawia ostatni rok z życia piosenkarki. Możemy ją podglądać podczas publicznych występów, prób przed koncertem na Super Bowl, nagrań w studiu, ale także w trakcie jej wizyt u lekarza oraz pobytu w domu rodzinnym. Jest to bardzo intymny dokument i pierwszy tak bardzo szczery materiał o życiu i kulisach kariery Lady Gagi.

AG

Więcej o: