Półnaga Doda pozuje z psami Artura Szpilki. Fani: Kamila nie zazdrosna? Dziewczyna boksera odpowiada i zamyka usta hejterom

Artur Szpilka dodał na profil na Instagramie zdjęcie Dody pozującej z jego psami, Cycem i Pumbą. Jego fani od razu zwrócili uwagę na to, że piosenkarka jest przykryta jedynie kocem. Co na to dziewczyna boksera?

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk znani są ze swojej miłości do psów. Są właścicielami bullteriera o imieniu Cycu oraz Pumby, rasy American Bully XL, którymi chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Jednak ostatnio bokser zaskoczył fanów zdjęciem swoich "dzieci" z... Dodą.

Dzieci z królową - podpisał zdjęcie.
 

Fani boksera od razu zwrócili uwagę na dosyć skąpe ubranie piosenkarki.

Co ona taka porozbierana? 
,,Królowa" mogłaby się ubrać

Inni natychmiast zaczęli się zastanawiać, co na to wszystko jego dziewczyna, Kamila.

Kamila nie zazdrosna?
Bardzo się dziwię, że Kamila nie ma nic przeciwko wstawianiu takich zdjęć to raz, a po drugie - DLACZEGO ONA JEST GOŁA?

Do dyskusji szybko włączyła się sama zainteresowana. Partnerka boksera napisała, że sama robiła to zdjęcie oraz rozwiała rozwiała wątpliwości co do stroju "Królowej".

Nie mam nic przeciwko, bo nie jest goła, tylko ma taką sukienkę i przykryła się kocem, bo było jej zimno. Każdy widzi to co chce widzieć - ucięła dyskusję.

Żeby ostatecznie uciąć dyskusję, sama dodała na swój profil podobne zdjęcie Dody z Cycem i Pumbą.

Zamknęłaś usta wszystkim, którzy mają jakieś "ale", że Artur dodał to zdjęcie. Tym samym widać, że fale hejtu macie daleko w nosie, super!

Ciężko się nie zgodzić. Widać, że Kamila doskonale wie, jak radzić sobie z hejterami. A dziewczynie boksera lepiej nie podskakiwać!

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk mają nowego psa. Poddano go kontrowersyjnemu zabiegowi. Fani oburzeni: Cierpienie dla lepszego rezultatu

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.