27-letnia dziewczyna Durczoka chwali się gorącymi fotkami w sieci. Ale ciało!

Partnerka dziennikarza, Julia Oleś przebywa właśnie na rajskich wakacjach w Maroku. I przy okazji chwali się rewelacyjną figurą.

Julia Oleś na bieżąco zdaje relacje ze swojego wypoczynku, dzięki czemu możemy trochę podejrzeć, jak spędza czas. Mamy możliwość podziwiać nie tylko piękne widoki, ale również i świetną figurę kobiety. Jej ostatnie zdjęcie może wywoływać szybsze bicie serca u niejednego mężczyzny. Partnerka Kamila Durczoka opublikowała właśnie swoją seksowną fotografię w bikini.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA JULII OLEŚ Z WAKACJI

 

Na zdjęciu Julia Oleś stoi tyłem, a jej dolna część ciała znajduje się pod wodą. Obok fotografii widnieje podpis, pokazujący, że kobieta ma poczucie humoru i dystans do siebie.

Jak człowiek biega czwarty dzień bez makijażu, to i zdjęcia od tyłu musi robić.

Związek Kamila Durczoka i Julii Oleś

Kamil Durczok w sierpniu poinformował za pośrednictwem Facebooka, że jest w nowym związku. Dopiero na początku września para pierwszy raz oficjalnie zaprezentowała się razem na salonach, pojawiając się na premierze filmu "Na układy nie ma rady". Wcześniej mogliśmy ich oglądać razem jedynie na zdjęciach paparazzi lub na Instagramie dziennikarza. Niestety na najnowszych fotografiach Julii Oleś z wakacji damo szukać Kamila Durczoka. Czyżby kobieta pojechała na nie sama? Jak widać na nudę jednak nie może narzekać. Kąpiel w basenie, śniadanie we francuskim stylu, opalanie to tylko część atrakcji, które ma na co dzień.

AG

Kim jest Julia Oleś-Miła, nowa partnerka Durczoka? Pojawia się coraz więcej szczegółów: Zna go od wielu lat, bywał w jej rodzinnym domu

Więcej o: