27-letnia dziewczyna Durczoka chwali się gorącymi fotkami w sieci. Ale ciało!

Partnerka dziennikarza, Julia Oleś przebywa właśnie na rajskich wakacjach w Maroku. I przy okazji chwali się rewelacyjną figurą.

Julia Oleś na bieżąco zdaje relacje ze swojego wypoczynku, dzięki czemu możemy trochę podejrzeć, jak spędza czas. Mamy możliwość podziwiać nie tylko piękne widoki, ale również i świetną figurę kobiety. Jej ostatnie zdjęcie może wywoływać szybsze bicie serca u niejednego mężczyzny. Partnerka Kamila Durczoka opublikowała właśnie swoją seksowną fotografię w bikini.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA JULII OLEŚ Z WAKACJI

Na zdjęciu Julia Oleś stoi tyłem, a jej dolna część ciała znajduje się pod wodą. Obok fotografii widnieje podpis, pokazujący, że kobieta ma poczucie humoru i dystans do siebie.

Jak człowiek biega czwarty dzień bez makijażu, to i zdjęcia od tyłu musi robić.

Związek Kamila Durczoka i Julii Oleś

Kamil Durczok w sierpniu poinformował za pośrednictwem Facebooka, że jest w nowym związku. Dopiero na początku września para pierwszy raz oficjalnie zaprezentowała się razem na salonach, pojawiając się na premierze filmu "Na układy nie ma rady". Wcześniej mogliśmy ich oglądać razem jedynie na zdjęciach paparazzi lub na Instagramie dziennikarza. Niestety na najnowszych fotografiach Julii Oleś z wakacji damo szukać Kamila Durczoka. Czyżby kobieta pojechała na nie sama? Jak widać na nudę jednak nie może narzekać. Kąpiel w basenie, śniadanie we francuskim stylu, opalanie to tylko część atrakcji, które ma na co dzień.

AG

Kim jest Julia Oleś-Miła, nowa partnerka Durczoka? Pojawia się coraz więcej szczegółów: Zna go od wielu lat, bywał w jej rodzinnym domu

Więcej o:
Komentarze (43)
Julia Oleś, 27-letnia dziewczyna Durczoka, chwali się gorącymi fotkami w sieci. Ale ciało!
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 35

  zeby nie wyladowal jak Marcinkiewicz. Tez BYLA wielka milosc .

 • bonenecklace

  Oceniono 30 razy 30

  I teraz wystarczy pomyśleć jakim ten facet jest hipokrytą. Najpierw próbował dobierać się do swoich podwładnych, zwolnili go, ale zamiast dożywotniego zakazu pokazywania gęby w mediach wynajął specjalistę od PR i wraz z żoną odgrywał teatrzyk plus podawał posiłki biednym ludziom. Oczywiście to wszystko było wykalkulowane na cel, którym było ocieplenie wizerunku. I udało się z nawiązką. Z żoną się rozwiódł, napisał jakąś grafomańską pseudo książkę, dostał czas antenowy od filantropa i wszystko jest cacy. Teraz przygruchał sobie młodą panienkę, żeby nakarmić swojego ego. Chyba wszystko podsumowały wypowiedzi jego współpracownic w nowo otwieranym projekcie, kiedy je się zapytano, czy nie przeszkadza im że ich szef miał zarzuty o molestowanie seksualne. Odpowiedzią było: w ogóle. Już pal licho, że całe to środowisko to towarzystwo wzajemnej adoracji i zgnilizna, bez żadnych zasad, moralności, chociaż w kolorowych pisemkach pouczają naród i dają rady jak żyć. Mnie bardziej uderza fakt, że wszystkie te środowiska feministyczne w ogóle nie zainteresowały się tą sprawą, zero, nada, żadnego komunikatu, kampanii, nic. I teraz należy sobie zadać pytanie odnośnie wiarygodności tych wszystkich pań walczących o równouprawnienie, traktowanie kobiety jak partnera, a nie obiekt seksualny. Hipokryzja i oportunizm tych wszystkich fundacji kobiecych oburza mnie dużo bardziej niż występki tego pana powyżej, który bardzo szybko wrócił do łask.

 • spinaker99

  Oceniono 32 razy 30

  Fotkami chwalą się pustaki

 • Gość: amp

  Oceniono 31 razy 25

  Julia Oles jest nikim i pozostanie nikim. Zabiegi tego knura Durczoka aby ja wylansowac sa tak samo zalosne jak i on. Wstretny oblesny knur.

 • radgalez

  Oceniono 20 razy 18

  "Oprzesz się suko o ścianę, a ja wejdę od tyłu" - jakos tak to szlo.

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 15

  dupczaok i jego seksualny worek treningowy występują na forum ???? widocznie stary satyr i smierdzący cap jeszcze sprosta młodce.a co na to marianna ??

 • Black Swan

  Oceniono 20 razy 14

  pomyślcie tylko jak muszą się dziś czuć ofiary Dupcoka w sytuacji gdy świat mediów otwiera przed nim swoje progi... W normalnym świecie przyzwoitych ludzi, kogoś takiego spotkała by środowiskowa obstrukcja ale skoro ten świat medialny tworzą jakieś żule to kolejny żul im nie przeszkadza...

  ps. A potem będą się skarżyć, że kaczyści ich za dupę złapali i oczekiwać, że społeczeństwo ich obroni...

 • Gość: sensei

  Oceniono 19 razy 11

  To ma być super figura? Gimbaza i 50-latkowie mają się czym podniecać ale nie taki wytrawny samiec jak ja. Dziewczynka ma ewidentną tendencję do tycia; plebejska twarz, koński zgryz, etc. Takiej Wolszczak czy Szapołowskiej (10 lat temu) mogłaby lizać buty.

 • japka_putina

  Oceniono 19 razy 9

  Całkiem możliwe, że pani Oleś jest bardzo Miła, ale osobiście niskie, solidne zawieszenie z dużym rozstawem preferuję w samochodach. Trzymanie nóg na desce rozdzielczej może sprawę tylko pogorszyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX