Piotrek Czaykowski z "Azja Express" NAGO. Fanki: I jak tu się skupić na pracy?! Na Instagramie pokazuje więcej HOT zdjęć

Piotr Czaykowski jest partnerem Michała Piróga w nowym sezonie "Azja Express". Prywatnie jest jego przyjacielem, a z zawodu modelem, nic więc dziwnego, że na jego Instagramie możemy znaleźć dużo gorących zdjęć.

Piotr Czaykowski jest jednym z uczestników najnowszej edycji "Azja Express". W wyścigu bierze udział jako partner Michała Piróga. Ta para od początku budzi dużo sympatii wśród fanów programu, a sam Piotr przyciąga uwagę swoją ponadprzeciętną urodą. Nic dziwnego - w końcu Czaykowski od kilku lat zawodowo zajmuje się modelingiem. 

Na szczęście dla wszystkich fanek (i fanów) jego urody, Piotr jest bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. Ostatnio dodał potreningowe zdjęcie z siłowni, na którym nie ma na sobie zupełnie nic.

 

Pod zdjęciem pojawiła się, rzecz jasna, lawina zachwytów.

O mamo... Mowę mi odebrało!
I jak tu się teraz skupić na pracy?
A mówiłam żeby w "Azja Express" nakręcić jakąś scenę pod prysznicem... Byłoby na co popatrzeć - napisała jedna z osób z produkcji programu.
Ale ostatecznie padło na Tymona - odpisał jej Czaykowski.

Komentarze z Instagrama Piotra CzaykowskiegoKomentarze z Instagrama Piotra Czaykowskiego Instagram.com/piotrczaykowski

Dla wszystkich, którym od tego zdjęcia zrobiło się gorąco, mamy dobrą wiadomość. Piotr Czaykowski często pozuje do zdjęć bez koszulki. W końcu widać, że nad swoją sylwetką ciężko pracuje i ma się czym chwalić.

>> ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ <<

W koszulce czy bez, Czaykowski zawsze wygląda dobrze. Myślicie, że w trakcie "Azja Express" grono fanów Piotra i jego urody znacząco się powiększy? My oczywiście dołączamy do jego fanklubu i czekamy na więcej zdjęć!

Zamówione wcześniej noclegi? Piróg o ustawkach w 'Azji Express'. Jest też komentarz o... taksówkach Przetakiewicz [AZJA PO AZJI]