Nicole Kidman czule całuje w usta Alexandra Skarsgarda. Obok siedzi... jej mąż. Jego reakcja was zaskoczy

Nicole Kidman wprawiła wszystkich w niemałe osłupienie, gdy podczas gali Emmy 2017 pocałowała w usta Alexandra Skarsgarda. Obok niej siedział... jej mąż, Keith Urban.

Alexander Skarsgard odebrał wczoraj nagrodę Emmy za swoją rolę w serialu telewizyjnym "Big Little Lies". Jedną z pierwszych osób, które publicznie mu pogratulowały była Nicole Kidman. Aktorka na oczach wszystkich czule położyła swoje dłonie na twarzy laureata i pocałowała go w usta.Ten złapał ją za talię. Tuż za Kidman siedział jej mąż, Keith Urban, który nie pokazał ani grama zazdrości. Co więcej, był nieustannie uśmiechnięty i klaskał. Alexander Skarsgard, odbierając nagrodę, podziękował przy okazji swoim koleżankom z planu m.in. Nicole Kidman oraz Reese Witherspoon.

>>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

embed

Nicole Kidman i Alexander Skarsgard grają małżeństwo w serialu "Big Little Lies". Czyżby laureatka Oscara za bardzo wczuła się w swoją rolę? Nic z tych rzeczy. Chwilę później czule przytulała i całowała swojego mężna, Keitha Urbana.

Nicole Kidman pojawiła się na rozdaniu nagród Emmy 2017 w pięknej, czerwonej sukni od Calvina Kleina. Alexander Skarsgard postawił zaś na klasykę: czarny garnitur i muszkę w takim samym kolorze.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.