Dumna Julia Wieniawa pręży ciało w skąpym bikini na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej! Antoni Królikowski to szczęściarz

Julia Wieniawa doskonale wie, jak wykorzystać 5 minut sławy. Wcześniej aktorka, od niedawna piosenkarka. Teraz możemy ją podziwiać w nowej roli - roli modelki na okładce.

Julię Wieniawę będziemy mogli oglądać w najnowszym, październikowym wydaniu magazynu trenerki wszystkich Polek, Ewy Chodakowskiej, "Be active. Dietetyka&Fitness". W środku znajdziemy wywiad z aktorką oraz zestaw ćwiczeń w jej wykonaniu. Już sama gorąca okładka zachęca do zakupienia magazynu!

Julia Wieniawa dumnie prezentuje swoje ciało w skąpym bikini. Dzięki temu możemy podziwiać efekty jej ciężkich treningów. Aktorka popularnego serialu "Rodzinka.pl" już od jakiegoś czasu regularnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z siłowni. Warto było tak ćwiczyć!

 

Fanom zdecydowanie podoba się takie wydanie aktywnej gwiazdy. Są wręcz zachwyceni efektami jej treningów. Dodatkowo motywują aktorkę do jeszcze cięższej pracy.

Prześliczna.
Będziesz silniejsza od Antka.
Wow, jaka siła.
Ładna łapka.

Czytacie magazyn Ewy Chodakowskiej? Czy uśmiechająca się na okładce Julia Wieniawa zachęci Was do jego zakupu? Jak myślicie, chłopak aktorki, Antoni Królikowski nie będzie zazdrosny o tak odważne zdjęcie?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.