Zimno i pada? Nie u Anny Muchy. Tym zdjęciem podgrzała atmosferę na Instagramie. "Petarda"

Anna Mucha wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Kiedy za oknem pada deszcz i czuć zbliżającą się jesień, ona wrzuca gorące zdjęcia ze słonecznej Italii. A fani wariują.

Anna Mucha tego lata rozpieszczała swoich fanów na Instagramie. Co chwila wrzucała zdjęcia, na których odkrywała ciało. Prężyła dumnie pośladki i pokazywała pełny biust. I choć słoneczne dni są już w Polsce tylko wspomnieniem, Mucha dalej dba, aby na jej profilu było gorąco. Po dekolcie i pupie przyszedł teraz czas na nogi. Niewątpliwie może być z nich dumna. Są zgrabne i długie.

Do nieba - piszą zachwyceni internauci.

Inni chcieliby poznać sposób, w jaki udało się aktorce tak wyrzeźbić nogi. Bo od razu widać, że celebrytka spędza trochę czasu na ćwiczeniach. A może ich wygląd zawdzięcza noszeniu szpilek?

Oddam 5 kilo uśmiechów za trening na takie nogi. Inspirujesz! - deklarują.

Aktorka, wrzucając to zdjęcie, chciała zaapelować do swoich wielbicieli. Zwróciła uwagę na to, że warto żyć wspomnieniami - zwłaszcza tymi, które przypominają o słonecznych dniach.

Ale przecież nie samą pracą człowiek żyje. A w taki dzień jak dziś warto żyć wspomnieniami ze słonecznej Italii - napisała pod zdjęciem.

Nie brakuje także zachwytów nad samą Anną Muchą. Fani chwalą ją za ogólny wygląd i podkreślają, że prezentuje się świetnie.

Normalnie Mucha nie siada.
Pani Aniu, wygląda pani przecudnie.
Petarda.

Z niecierpliwością czekamy na to, jakie zdjęcia przygotowała na chłodniejsze dni.

Anna Mucha wspomina miesięczne wakacje w bikini na plaży. "Tam się jeszcze bujam, a tu...". Fani rozumieją: ależ błogość!

AW

Więcej o: