Dziś Bal TVN. Kaczoruk poprzednio nie zachwyciła. Teraz będzie lepiej? Jest zdjęcie z przymiarek. "Przeszłaś samą siebie"

Bal Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam" odbędzie się już dziś. Kogo zobaczymy na czerwonym dywanie? Zapewne wszystkie gwiazdy TVN - Magdę Mołek, Kingę Rusin, Agnieszkę Woźniak-Starak, Kubę Wojewódzkiego, Joannę Przetakiewicz.

Bal Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam" odbędzie się dziś wieczorem. Największa impreza charytatywna w Polsce zawsze ściąga tłumy celebrytów. Odbywa się co roku na początku września, a za każde zaproszenie trzeba słono zapłacić. Podczas imprezy odbywa się licytacja na rzecz fundacji. Zyski przeznaczone są na najbardziej potrzebujących. 

Kogo możemy spodziewać się w tym roku? Wszystkich celebrytów stacji TVN - Kingi Rusin, Agnieszki Woźniak-Starak, Kuby Wojewódzkiego i Joanny Przetakiewicz, która zapowiada się na prawdziwą gwiazdę tegorocznej edycji "Azja Express". Wiemy już też, że na gali pojawi się Renata Kaczoruk. Wczoraj pochwaliła się przymiarkami sukni od MMC.

Wielki bal czas zacząć #przymiarki - napisała.
 

Kaczoruk na balu pojawiła się tylko jeden raz, w 2015 roku. Jej stylizacja nie należała wtedy do najbardziej trafionych. Bardziej rozebrana, niż ubrana, niechętnie pozowała na ściankach. Tym razem jest jednak o wiele inaczej. Prezentuje się olśniewająco w kreacji od studia MMC. Balowa suknia z błyszczącego weluru, ukazuje wszystkie jej atuty, nie jest jednak wulgarna. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ją na dzisiejszej imprezie. Fani też są zachwyceni strojem.

Ale sztosik kochana!
No laska, przeszłaś samą siebie. 
Zaczynam się martwić o Pana Kubę, że na widok tak pięknej kobiety, to musi mocno dbać o serce - pisali.

"Azja Express 2". Przetakiewicz godną następczynią Rozenek. Jej teksty też będziecie powtarzać! "Używam bardzo soczystego języka"

SW