Dziś Bal TVN. Kaczoruk poprzednio nie zachwyciła. Teraz będzie lepiej? Jest zdjęcie z przymiarek. "Przeszłaś samą siebie"

Bal Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam" odbędzie się już dziś. Kogo zobaczymy na czerwonym dywanie? Zapewne wszystkie gwiazdy TVN - Magdę Mołek, Kingę Rusin, Agnieszkę Woźniak-Starak, Kubę Wojewódzkiego, Joannę Przetakiewicz.

Bal Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam" odbędzie się dziś wieczorem. Największa impreza charytatywna w Polsce zawsze ściąga tłumy celebrytów. Odbywa się co roku na początku września, a za każde zaproszenie trzeba słono zapłacić. Podczas imprezy odbywa się licytacja na rzecz fundacji. Zyski przeznaczone są na najbardziej potrzebujących. 

Kogo możemy spodziewać się w tym roku? Wszystkich celebrytów stacji TVN - Kingi Rusin, Agnieszki Woźniak-Starak, Kuby Wojewódzkiego i Joanny Przetakiewicz, która zapowiada się na prawdziwą gwiazdę tegorocznej edycji "Azja Express". Wiemy już też, że na gali pojawi się Renata Kaczoruk. Wczoraj pochwaliła się przymiarkami sukni od MMC.

Wielki bal czas zacząć #przymiarki - napisała.

Kaczoruk na balu pojawiła się tylko jeden raz, w 2015 roku. Jej stylizacja nie należała wtedy do najbardziej trafionych. Bardziej rozebrana, niż ubrana, niechętnie pozowała na ściankach. Tym razem jest jednak o wiele inaczej. Prezentuje się olśniewająco w kreacji od studia MMC. Balowa suknia z błyszczącego weluru, ukazuje wszystkie jej atuty, nie jest jednak wulgarna. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ją na dzisiejszej imprezie. Fani też są zachwyceni strojem.

Ale sztosik kochana!
No laska, przeszłaś samą siebie. 
Zaczynam się martwić o Pana Kubę, że na widok tak pięknej kobiety, to musi mocno dbać o serce - pisali.

"Azja Express 2". Przetakiewicz godną następczynią Rozenek. Jej teksty też będziecie powtarzać! "Używam bardzo soczystego języka"

SW

Więcej o:
Komentarze (8)
Bal Fundacji TVN 2017. Renata Kaczoruk pochwaliła się zdjęciem z przymiarek sukni
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 11

  nie jest wulgarna?pół dupska jej widać

 • Gość: szejk z duuupaju

  Oceniono 10 razy 6

  W zasadzie to równie dobrze mogła by owinąć się firanką.

 • cucurucu

  Oceniono 10 razy 4

  Ladnie wyglada, reszta pan albo na silikonie albo botoxie.

 • Gość: ja

  Oceniono 3 razy 3

  dupa na wierzchu . wygląda jak luksusowa kurefka

 • Gość: mimi

  Oceniono 3 razy 3

  a ona tam w jakim charakterze przychodzi?

 • Gość: maxs

  Oceniono 3 razy 3

  ale brzydal

 • Gość: 13f

  Oceniono 5 razy 1

  Renata Kaczoruk?! Prymitywny ku...szon, totalne dno.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy -1

  ładna dziewczyna , piękny usmiech

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX