Fryzura i makijaż jak milion dolarów, ale niżej... Aneta Zając się nie popisała

Aneta Zając pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu w kreacji, do której nie mamy jednoznacznego stosunku. Z jednej strony wieje nudą, ale z drugiej... Ten kolor świetnie pasuje aktorce!

W czwartek w warszawskim klubie Endorfina odbyła się prezentacja jesiennej oferty programowej Polsatu. Aneta Zając, gwiazda "Pierwszej miłości", musiała tam być. Przyznamy się jednak, że spodziewaliśmy się czegoś więcej po stylizacji aktorki, która przecież jest jedną z najważniejszych twarzy stacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Sukienka Anety Zając jest... nudna. Czarne dodatki nie wprowadzają do stylizacji nic ciekawego, wręcz przeciwnie, czynią ją jeszcze bardziej przewidywalną. Na plus możemy ocenić świetną fryzurę aktorki i delikatny makijaż. Jednak to, co spodobało nam się najbardziej, to kolor stylizacji.

Zimny odcień fioletu świetnie pasuje do karnacji aktorki, a co więcej, rzadko możemy oglądać go na polskich salonach, a tym bardziej na Anecie Zając. Wielka szkoda, bo prezentuje się na niej świetnie. A jak Wam się podoba?

Zobacz wideo
Więcej o: