18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kylie Jenner zarzucano, że powiększyła piersi. W nowej sesji udowadnia, że nie ma nic do ukrycia [18+]

Kylie Jenner wzięła udział w bardzo odważnej sesji dla "V magazine". W prześwitujących tiulach 20-latka pozostawiła niewiele dla wyobraźni i pokazała całe piersi.

Kylie Jenner to najmłodsza, ale też najbardziej "zrobiona" z sióstr Kardashian. Zaledwie 20-letnia celebrytka przygodę z medycyną estetyczną zaczęła bardzo wcześnie, bo już jako 17-latka przestała przypominać siebie. Sama oczywiście niechętnie przyznaje się do trwałych ingerencji w swój wygląd, a jedyny zabieg, którego się nie wypiera to powiększanie ust. Cała reszta jest oczywiście dziełem natury.

Nie do końca wierzą w to fani, którzy są pewni, że Kylie kilka miesięcy temu poddała się operacji powiększenia piersi. Dowodem miała być blizna pooperacyjna, której dopatrzyli się na jednym ze zdjęć.

Biust celebrytki faktycznie jest dziś bardzo okazały, ale ona wciąż się upiera, że urósł sam. Co więcej, chętnie się nim chwali na Instagramie, a teraz także w najnowszej sesji zdjęciowej dla "V Magazine".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Na odważnych zdjęciach autorstwa Nicka Knighta Jenner pozuje w prześwitujących, tiulowych kreacjach i udowadnia, że zdanie hejterów ma gdzieś. Mama będzie dumna.

embed

WJ