Joanna Krupa tłumaczy, dlaczego nie miała dzieci z Romainem. To dla niego ogromne upokorzenie

Joanna Krupa w wywiadzie dla tabloidu "Świat i ludzie" wytłumaczyła, dlaczego nie miała dzieci z byłym mężem. I przy okazji kolejny raz go upokorzyła.

Joanna Krupa niedawno sfinalizowała swój rozwód z Romainem Zago. Choć obydwoje zapewniają, że pozostają w przyjacielskich relacjach, żadne nie przepuszcza okazji by dopiekać temu drugiemu. Przykładów jest aż nadto. Modelka wybrała się np. na bardzo długie wakacje na Mykonos z Dawidem Wolińskim, skąd wrzucała mnóstwo półnagich zdjęć na Instagram. Czy chciała wzbudzić zazdrość byłego partnera?

Teraz w wywiadzie z tabloidem "Świat i ludzie" Krupa tłumaczy, czemu nigdy nie zdecydowała się na dziecko z Romainem. A przy okazji go upokarza.

Nie jestem egoistką i nie zrobię sobie dziecka tylko po to, żeby je mieć. Jednak kiedy będę w następnym związku, kiedy naprawdę się zakocham, to wtedy posiadanie dziecka będzie dla mnie priorytetem - wyjaśnia Joanna.

Oznacza to mniej więcej tyle, że Krupa nigdy nie kochała Zago. Co zatem robiła u jego boku przez ostatnie 10 lat? W wywiadzie z "VIVĄ!" powiedziała, że Romain chciał mieć z nią dzieci. 

Brałam Romka za pewnik. Bo nawet jeśli nie było namiętności czy szalonego seksu, to mieliśmy wspólne zdanie w wielu sprawach, podobnie myśleliśmy, wspieraliśmy się w życiu - dodaje.

Kontynuując, Krupa nie dość, że nie kochała swojego byłego męża, nie była też przez niego zaspokajana seksualnie. Jak wiemy, podejrzewała go również o zdrady. 

Będąc z nim nigdy nie spojrzałam na innego mężczyznę. To mnie w ogóle nie kręciło. Dlatego prośba mojego męża o rozwód była dla mnie szokiem, ale i przebudzeniem.

Jest jednak świadoma swojej wartości i zamierza iść do przodu. Ma nadzieję, że uda im się pozostać przyjaciółmi

Zobaczymy, czy kiedy kogoś poznam, to będziemy dalej potrafili zachować tę znajomość, czy Romek nie będzie zazdrosny. Już teraz słyszę od niego: "Chyba nie będziesz chodziła na randki?". Odpowiadam: "Ale przecież nie jestem już z tobą".

Obawiamy się jednak, że jeśli będzie kontynuować taki ton w mediach, ich współpraca może nie być aż tak pomyślna, jak życzyłaby sobie tego Krupa. Czekamy na ruch Zago. Czy okaże się być dżentelmenem?

SW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.