Kolejne POLSKIE GWIAZDY NAGO w "Women's Health". Przy zdjęciu tej znanej blogerki opada szczęka

Macademian Girl i Kamila Szczawińska również wzięły udział w nagiej sesji do magazynu "Women's Health". Ich zdjęcia nie trafiły jednak na okładkę.

W ostatnim numerze magazynu "Women's Health", czyli "naked issue", na okładce znalazły się Anna Wendzikowska, Grażyna Wolszczak, Odeta Moro i Sofia Vergara. Oprócz tych pań, pojawiła się tam również Tamara Gonzalez Perea, czyli znana blogerka Macademian Girl, a także modelka Kamila Szczawińska i wizażystka Anna Orłowska.

Z czasem doszłam do przekonania, że nie chcę na siłę zmieniać ani siebie, ani innych. Chciałam żyć w zgodzie ze sobą i widzieć ludzi takimi, jacy są. Zrozumiałam, że nie chodzi o to, żeby mieć niebieskie oczy, bo przez kogoś są uznawane za najpiękniejsze, ale by docenić to, w jakie piękno wyposażyła nas natura - powiedziała Women's Health Perea.

Według nas zdjęcie Macademian Girl, które nie trafiło na okładkę, jest najładniejszym ze wszystkich. Blogerka ma wyjątkowo zgrabną sylwetkę, która nie została potraktowana Photoshopem równie szczodrze, co aktorek z okładki.

>>> ZOBACZ POZOSTAŁE ZDJĘCIA <<<

Zgadzają się z nami również fani blogerki.

Mam ten numer i powiem ci kochana, że ciało masz niesamowite!
Jeśli to ty na tym zdjęciu to wow! Powinnaś częściej mieć taką fryzurę. 
Trzeba przyznać wyglądasz na tych zdjęciach bardzo kwitnąco.
No proszę, gwiazdeczka świeci coraz jaśniej - pisali.

Oczywiście wszystkie panie podziwiamy za odwagę!

SW

Więcej o: