Rok temu Leonardo DiCaprio był dumny z "ciała tatuśka". Sądząc po nowych zdjęciach, chyba zmienił zdanie

Leonardo DiCaprio nie wygląda już jak starzejąca się głowa rodziny. Takie metamorfozy lubimy najbardziej!

Leonardo DiCaprio jest być może jednym z najpopularniejszych aktorów naszych czasów, ale w przeciwieństwie do wielu gwiazd swoją pozycję ugruntował poprzez talent aktorski, a nie nadmierne dbanie o sympatię fanów czy "bywanie". Aktor zupełnie nie przejmuje się tym, co o nim myślą inni, a na co dzień marzy o prywatności i anonimowości, dlatego często widywany jest w kaszkietach i ciemnych okularach. Nigdy nie przejmował się także tym, jak inni postrzegają jego wygląd. Co ciekawe, gdy przed paroma laty łamaczowi kobiecych serc nagle urósł brzuch, posiadanie "ciała tatuśka" ("dad body") nagle zostało przez wszystkich uznane za niesamowicie seksowne. 

Jak na aktora przystało, DiCaprio nie mógł wiecznie wyglądać jak starzejący się ojciec z brzuchem piwnym. Gwiazdor znów przeszedł metamorfozę - jego klatka piersiowa nabrała imponujących rozmiarów, a brzuch zniknął. Nie ma lepszych dowodów niż najnowsze zdjęcia z plaży.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Nie wiemy, czy to na potrzeby przygotowań do filmu biograficznego na temat Leonarda Da Vinci, w którym DiCaprio podobno ma zagrać główną rolę, czy może powód przemiany był całkiem inny, ale bez ogródek mówimy: jesteśmy na tak!

embed

Czy Leonardo DiCaprio musiał zginąć na Titanicu? Kate Winslet WRESZCIE odpowiedziała na nurtujące fanów pytanie

MK