Mariah Carey topless w nowej sesji wygląda świetnie. A na zdjęciach z koncertu? Aż trudno uwierzyć. "Zaakceptuj swoje ciało albo idź na siłownię"

Mariah Carey została oskarżona przez swoich fanów o to, że nie potrafi pogodzić się z tym, że ostatnio nieco przybrała na wadze. Każdy komentarz pod udostępnionym przez nią zdjęciem był surową krytyką.

Mariah Carey zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową. Ze zdjęcia zrobionego dla magazynu PAPER spogląda na nas piosenkarka ubrana jedynie w majtki, kabaretki i czarne rękawiczki. Piersi słynnej divy zasłaniają długie falowane włosy. Jest kusząco, ale i gustownie. Tylko... czy to na pewno ta sama Mariah Carey?

 

Zaledwie kilka tygodni temu do sieci trafiły najnowsze zdjęcia wokalistki, z których jasno wynika, że jej figura nieco się w ostatnim czasie zmieniła. Podczas ostatniego występu w Las Vegas, gdzie paradowała po scenie w obcisłym body, doskonale było widać, że gwiazda nabrała kształtów.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Fani piosenkarki nie dali się nabrać i oskarżyli Carey o nadmierny retusz zdjęć. Prosili ją wprost, by zaakceptowała swój wygląd, zamiast stosować sztuczki.

Wyglądasz wspaniale, kochana. Nie ma potrzeby, żeby twoje zdjęcia retuszował jakiś amator.
Nie jesteś chuda, zaakceptuj to i pokochaj siebie taką, jaka jesteś.
Dlaczego wycieli połowę jej ciała?
To nie jest twoje ciało.
Przestań poprawiać swoje ciało. To niedorzeczne. Zaakceptuj swoje ciało albo idź na siłownię - komentowali wierni fani divy.

To nie pierwszy raz, kiedy zdjęcie gwiazdy zostało poddane przesadnej przeróbce. Porównanie zdjęcia autorstwa Terry'ego Richardsona przed i po retuszu z sesji dla "Wonderland" to widok, który trudno wymazać z pamięci.

embed

Czy Carey posłucha? Mamy wrażenie, że nie. W końcu to ona dyktuje warunki, a nie na odwrót.

embed

Mariah Carey miała być gwiazdą wieczoru. Ale zabrała ze sobą DZIECI. I już nikt nie patrzył na nią

MK