Za tę sukienkę Mołek została ostro skrytykowana. Identyczną założyła Ratajkowki, ale dzięki innym dodatkom wyglądała dużo lepiej

Magda Mołek wystąpiła na festiwalu "Top of The Top" w stylizacji od Isabel Marant. Przez nietrafione dodatki nie osiągnęła zamierzonego, spektakularnego efektu. Porównaliśmy jej strój z Emily Ratajkowski, która wystąpiła w identycznym komplecie na imprezie "Marie Claire".

Magda Mołek w weekend poprowadziła festiwal "Top of the Top",  zorganizowany przez TVN w Sopocie. Podczas piątkowych koncertów wystąpiła w aż 3 kreacjach. Wśród nich był komplet od Isabel Marant. Spódnica kosztowała około 6 tys. złotych, top 7 tys. złotych, co daje zawrotną kwotę 13 tysięcy złotych. Było warto?

Magda Mołek i Emily Ratajkowski w komplecie od Isabel MarantMagda Mołek i Emily Ratajkowski w komplecie od Isabel Marant EN

Za ten komplet została już skrytykowana przez Dorotę Wróblewską, która porównała ją do prezentu świątecznego. Na dodatek, bardzo drogiego prezentu. Co poszło nie tak? Może to kwestia dodatków? Buty wydają się przekombinowane, złote kolczyki to też za dużo dla kompletu z metalicznej, czerwonej skóry. Wydaje nam się, że fryzura dziennikarki nie jest odpowiednia do tej stylizacji.

Emily Ratajkowski w tym samym komplecie wyglądała o niebo lepiej. Ciemne włosy, naturalny makijaż, usta w kolorze nude. Do tego proste sandałki na obcasie i metaliczna kopertówka. 

Zgodzicie się z nami?

Agnieszka Woźniak-Starak promuje 2. sezon "Azji Express". Kreacja? Nic specjalnego, ale te buty to prawdziwe szaleństwo

SW

Kto wyglądał lepiej w komplecie od Isabel Marant?
Więcej o:
Komentarze (3)
Magda Mołek w stylizacji za 13 tys. złotych
Zaloguj się
 • Gość: Kar

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Magda wybrała chyba większy rozmiar. Sukienka jest mniej dopasowana i nie wygląda to korzystnie. Uwydatnia brzuszek. Dodatki dominują. Buty skracają nogi. Chyba też kwestia kolory. Rajkowski bardziej pasuje taki mocny look, a Mołek to delikatna blondynka.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy 4

  sukienka taka pasuje brunetkom i idealnej sylwetce, pani Magda jest blondynką i to nie jest jej kolor, fason też jak dla niej zbyt ekstrawagancki, nie wygląda w tym dobrze i chyba nie najlepiej się w tej kreacji czuła....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Ta sukienka jest dużo brzydsza od Magdy Mołek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX