Oto nowa sesja Czesi z "Klanu". Jeśli uważacie, że to zdjęcie jest straszne, to musicie zobaczyć kolejne. ''Przerost formy nad treścią"

Anna Powierza promuje torebki marki MIMA bags Maciej Muszynski. Sesja, w której wzięła udział, niestety ocieka kiczem.

Anna Powierza, aktorka znana z roli Czesi w serialu "Klan" wzięła ostatnio udział w kampanii dla marki "MIMA bags Maciej Muszynski". Na zdjęciach możemy zobaczyć ją w zupełnie innej odsłonie niż zazwyczaj.

Kolorowe, krzykliwe ubrania, mocny makijaż i... wyjątkowo natapirowane włosy. To właśnie one zwracają na siebie największą uwagę, przyćmiewając promowane w sesji torebki. Jak zapewnia nas Maciej Muszyński, właściciel firmy, fryzura ta waży 3 kilogramy i kosztowała 15 tysięcy polskich złotych.

Efekt? Całość niestety prezentuje się dość komicznie. Nie sposób nie zgodzić się z Dorotą Wróblewską, znaną w branży specjalistką od wizerunku, która tak jak i my krytycznie patrzy na tę kampanię. 

To się nazywa przerost formy nad treścią. Torebek nie widać, ale fryzura na pierwszym planie.Stylizacja z lat osiemdziesiątych, a uczesanie z tapirem jak u starszej pani - napisała na swoim Facebooku Wróblewska.

A wy co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.