Eva Minge ukrywała tożsamość męża. Teraz zrobiła wyjątek! Pokazała urzekające zdjęcie ze ślubu. "Pogromca smoków"

Eva Minge w ostatnią sobotę powiedziała sakramentalne "tak" swojemu partnerowi, którego tożsamość skrzętnie ukrywała. Jak się okazuje, nie jest to milioner Zuri Mesica, jak początkowo sądzono!

Eva Mingeswój ślub starała się utrzymać w tajemnicy przed mediami do samego końca. Dopiero dzień po, w niedzielę, potwierdziła spekulacje, publikując na Facebooku wzruszający wpis na temat miłości. Projektantka, jak na miłośniczkę mody przystało, na ceremonii pokazała się w aż trzech spektakularnych sukniach.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU EVY MINGE<<<

Minge, która nawet po ślubie stara się utrzymywać w tajemnicy dane i tożsamość swojego męża, udostępniła na Facebooku piękną i bardzo unikatową fotografię z uroczystości. Na zdjęciu możemy podziwiać młodą parę podczas ich pierwszego tańca. Obok widnieje żartobliwy podpis, pokazujący, że co jak co, ale dystans do siebie to projektantka ma.

Pogromca smoków i... smoczyca. Okiełznać mój charakter i udomowić.

Internauci zasypali Evę Mingę gratulacjami i życzeniami.

Dzisiaj, gdy emocje już opadły, projektantka zamieściła na swoim fanpage'u kolejny emocjonalny wpis.

Nic się w moim życiu nie zmieniło. Pozostałam nadal tą samą dziewczyną... tak dziewczyną. Bywam kobietą, ale to takie okropnie poważne. Mam tyle lat i tak bogate doświadczenie, że potrafię wybierać już to co dla mnie dobre, a nie dla "mediów " (...). Jak każdego poniedziałku ruszyłam do pracy i buduję swój świat (...).

AG

Więcej o: