[TYLKO U NAS] Małgorzata Rozenek w ciąży? Mamy komentarz jej menedżera

Małgorzata Rozenek w ciąży? Takie spekulacje krążą już od jakiegoś czasu. Nam udało się skontaktować z menedżerem gwiazdy.

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem: Stanisława oraz Tadeusza. Ostatnio pojawiły się plotki jakoby prowadząca "Projekt Lady" spodziewała się kolejnego dziecka. Fani "Perfekcyjnej" zauważyli na jej zdjęciach z plaży zaokrąglony brzuch. Wcześniej zaś gwiazda TVN pokazywała się w luźnych kreacjach, jeszcze bardziej podsycając spekulacje.

Skontaktowaliśmy się z menedżerem Rozenek i poprosiliśmy o komentarz.

Jak się obserwuje Instagram Małgosi, to widać, że nie wygląda jak osoba, która jest w ciąży. Gdyby sama chciała cokolwiek skomentować w tej sprawie, to na pewno wykorzystałaby do tego swoje kanały na social media - powiedział nam Wiktor Krajewski.

W najnowszym wywiadzie dla Newserii Lifestyle Małgorzata Rozenek wyznała, że jednak chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko.

Bardzo chciałabym być w ciąży(...). Za każdym razem, jak to słyszę, że jestem w ciąży, to sobie tak myślę, czy ja znowu przytyłam? Nie, po prostu mam taką budowę.

Na koniec dodaje:

Uważam, że byłoby to wspaniałe dopełnienie naszego związku. Czy się uda? Nie wiem. Życie jest takie, że nie możemy tego planować, ale absolutnie nie uciekam od tego pomysłu.

Trzymamy kciuki! Ciąża prezenterki na pewno rozpaliłaby fanów polskiego show-biznesu!

AG