Romain Zago rozważa powrót do Joanny Krupy! Będzie wielki COMEBACK? Jego porównanie może was rozbawić

Romain Zago, znany jako były już mąż Joanny Krupy, wyznał ostatnio, że wciąż liczy na powrót do swojej ukochanej. W zwierzeniach porównuje swój związek do... relacji Justina Timberlake'a i Jessici Biel.

Romain Zago i Joanna Krupa są już oficjalnie po rozwodzie. Jednak, jak donosi "Fakt", mężczyzna wciąż ma cichą nadzieję, że... się jednak zejdzie z powrotem ze swoją byłą żoną.

Na tę chwilę finalizujemy rozwód, ale może w przyszłości będziemy znowu razem. Teraz nie byłoby w porządku zachowywać się dalej jak małżeństwo, bo oboje mnóstwo pracujemy i rzadko możemy ze sobą spędzać czas – wyznał w rozmowie z "Faktem" Romain Zago.

W dalszej wypowiedzi były mąż Joanny Krupy porównuje siebie i swoją eks żonę do znanej na całym świecie gwiazdorskiej pary - Justina Timberlake'a i Jessici Biel.

Może nadejdzie czas, w którym zdamy sobie sprawę, że nawaliliśmy i damy sobie wtedy drugą szansę. Wystarczy spojrzeć na Justina Timberlake'a i Jessicę Biel. Rozstali się na rok, wrócili do siebie, wzięli ślub i mają dziecko. Nie jesteśmy na tym samym celebryckim poziomie, ale mamy podobne style życia. Zobaczymy więc, co przyszłość nam przyniesie.

Trafne porównanie? Jak myślicie, wrócą do siebie?

AG

Krupa i Woliński wyrzuceni z klubu na Mykonos. Było OSTRO! "Don't fuck with me cuz I'll kill you"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.