Była kochanka Piotra Zelta założyła 4-letniej córce profil na Instagramie! "Minimodelka". Odważne zdjęcia

Monika Ordowska postanowiła znowu o sobie przypomnieć. Tym razem wykorzystując do tego córkę, której właśnie założyła profil na Instagramie.

Monika Ordowska, bardziej znana jako kochanka aktora, Piotra Zelta, chyba stwierdziła ostatnio, że zrobiło się o niej zbyt cicho. W związku z tym postanowiła wypromować się na córce. Modelka założyła zaledwie 4-letniej Amelii konto na Instagramie pod pseudonimem "little ami". Na profilu możemy podejrzeć, jak dziewczynka spędza swój wolny czas. Na nudę zdecydowanie nie może narzekać! Na wielu zdjęciach pozuje oczywiście z roznegliżowaną mamą.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Monika Ordowska stała się rozpoznawalna dzięki głośnemu związkowi, a potem jeszcze głośniejszemu rozstaniu z Piotrem Zeltem. Była Miss Warszawy na co dzień realizuje się jako modelka.

Monika Ordowska i Piotr Zelt przez długi czas tworzyli z pozoru szczęśliwą parę, chętnie epatując swoją wielką miłością na ściankach. Kilka miesięcy po tym, jak na świat przyszło pierwsze dziecko kobiety, na jaw wyszło, że jego ojcem jest nie aktor, a były partner modelki, Rafał Sieradzki. Głośne i owiane skandalem rozstanie odbiło się na zdrowiu psychicznym Piotra Zelta, który po latach wyznał, że potrzebował pomocy specjalistycznej, aby uporać się z problemami.

Co myślicie o tak desperackiej próbie wypromowania się na dziecku?

AG