Rihanna wrzuciła zdjęcie w stroju tancerki samby, który ledwo zakrył intymne miejsca. Komentuje jej były! Nie powinien?

Chris Brown skomentował bardzo seksowne zdjęcie Rihanny w niezwykle kusym stroju tancerki samby. Natychmiast zalała go fala krytyki ze strony fanów Barbadoski.

Kilka kilogramów więcej niesie ze sobą takie profity dla kobiecej sylwetki, że staje się znacznie bardziej kobieca. Spójrzcie na Rihannę. Barbadoska wyeksponowała swoje superseksowne kształty w stroju nie pozostawiającym wiele dla wyobraźni. Po prawdzie, to biżuteryjne stringi i stanik tancerki samby ledwo zakryły "strategiczne" miejsca.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Rihanna zelektryzowała swoich fanów. Jak się okazuje jest wśród nich także Chris Brown, który skomentował zdjęcie swojej byłej dziewczyny emotikoną wytrzeszczonych oczu, mające wyrazić podziw i zachwyt.

Chris Brown skomentował zdjęcie RihannyChris Brown skomentował zdjęcie Rihanny Screen z Instagram.com/badgalriri/

Fani Rihanny wkurzeni

Fakt, że Chris Brown w ogóle odważył się skomentować zdjęcie Rihanny, rozwścieczył fanów Barbadoski. Ich zdaniem w ogóle nie powinien szukać z nią jakiegokolwiek kontaktu.

Rihanna nie potrzebuje w swoim życiu takiego rodzaju negatywności. Chrisie Brown, zabierz stąd swoją negatywną energię - napisał jeden z fanów piosenkarki.
Trzymaj swoje oczy i ręce przy sobie! - pisała inna oburzona osoba.
Chris lajkuje zdjęcia Riri? Serio, jak on nie ma wstydu, żeby to robić! - komentował oburzony fan.
Odwal się od niej Chris! - czytamy inne komentarz.

Chris Brown pobił Rihannę

Oburzenie fanów spowodowane jest głośnym skandalem z 2009 roku. W drodze na Grammy w samochodzie artysty doszło do awantury. Chris Brown dotkliwie pobił wówczas Rihannę. Zdjęcia poranionej piosenkarki zszokowały cały świat. Przeciwko Brownowi zwróciło się całe środowisko muzyczne. Jego piosenek nie chciały grać także stacje muzyczne.

Obecnie wydaje się, że była para utrzymuje ze sobą koleżeńskie stosunki. Podobno po pobiciu wrócili jeszcze na chwilę do siebie. To był jednocześnie ostatni tak medialny związek Rihanny. Z kolejnymi partnerami nie pokazywała się publicznie podczas oficjalnych wystąpień. Obecnie Rihanna spotyka się z saudyjskim miliarderem.

embed

ZI

Więcej o: