Chris Pratt i Anna Faris rozstali się. O rozwodzie poinformowali przez Facebooka

Chris Pratt i Anna Faris rozstali się po 8 latach małżeństwa. Mają 5-letniego syna, Jacka.

Chris Pratt i Anna Faris byli ukochaną parą zagranicznych mediów. Poznali się w 2007 roku, kiedy ich kariera nabierała jeszcze rozpędu. Po dwóch latach znajomości postanowili się pobrać. Mają 5-letniego syna, Jacka. W niedzielę Pratt na swoim Facebooku poinformował fanów o zakończeniu ich związku.

Jest nam bardzo przykro poinformować Was o zakończeniu naszego związku. Próbowaliśmy go naprawić przez długi czas, ale po prostu się nie udało. Nasz syn ma dwójkę rodziców, którzy bardzo go kochają i nie chcemy, aby rozwód był sprawą medialną. Nadal się kochamy i szanujemy. 

Pratt mówił w wywiadach, że między 7 a 13 miesiącem życia swojego syna, widział go tylko dwa razy. Faris wspominała, że nie czuła się pewnie wychowując Jacka samotna w Los Angeles, podczas gdy ojciec przebywa na planach filmowych. Te szczere wyznania sprawiły, że wszyscy pokochali ich jako parę "zwykłych ludzi". 

Fani są zdruzgotani informacją o rozwodzie i komentują to na Twitterze.

Nigdy nie obchodził mnie rozwód gwiazd, ale teraz jest mi przykro.
Jestem załamany rozwodem Chrisa Pratta i Anny Faris bardziej, niż rozwodem moich rodziców. 

Chris Pratt znany jest z roli Andy'ego w serialu "Parks and Recreation". Dzięki niemu wybił się na szczyt i grał w takich produkcjach jak "Strażnicy Galaktyki" i "Jurassic World". Annę Faris pamiętacie z serii "Straszny Film". Później dostała główną rolę w sitcomie "Mamuśka". 

SW

Więcej o: